DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna

Vaše plakáty, Desenio a životní prostředí


Koupí plakátů z Desenio konáte něco dobrého pro životní prostředí. Za každý strom použitý při výrobě plakátů nabízených v našem obchodu zasadíme dva nové stromy. Stromy, které vysadíme, vytvářejí půdu potřebnou v zemědělství. Poskytují také potravu, ochranu půdy před erozí, stavební materiál a tolik potřebný stín pro zvířata a lidi.

Kromě toho tiskneme v Desenio všechny plakáty na ekologicky certifikovaný papír. To znamená, že se papír vyrábí ze stromů pocházejících ze zodpovědného lesního hospodářství, které bere ohledy na lidi a životní prostředí.

Desenio Vi-skogen
Organizace Vi Agroforestry


Desenio se stará o životní prostředí, a protože se snažíme snížit naši klimatickou stopu, jsme nyní hrdými partnery organizace Vi Agroforestry. Tato organizace byla založena v roce 1983 a od té doby zasadila více než 120 milionů stromů*. Výsadbou stromů v Keni, Rwandě, Ugandě a Tanzanii bojuje organizace Vi Agroforestry proti klimatickým změnám a chudobě v těchto zemích.

„Boj proti klimatickým hrozbám a chudobě prostřednictvím stromů“


Agrolesní hospodářství, kombinace zemědělství, chovu zvířat a lesnictví, je základním principem organizace Vi Agroforestry. Agrolesní hospodářství zahrnuje výsadbu stromů mezi plodinami a v oblastech, kde se pase skot, a to za účelem vytvoření vyváženého ekosystému, který je schopen odolávat klimatickým změnám a přispívat ke zvýšené biodiverzitě. Zde naleznete další informace o práci organizace Vi Agroforestry.

*Zdroj: Vi Agroforestry


Naše dřevěné rámečky


Dřevo do našich rámečků je těženo v souladu s nařízením EU v oblasti dřeva. To znamená zpětnou sledovatelnost toho, odkud pochází dřevo použité v rámečcích a co nejpodrobnější sledování celého výrobního procesu, aby se předešlo nezákonnému kácení a aby se zajistilo, že celý procesní řetězec vyhovuje předpisům EU. Naše dřevěné rámečky jsou vyrobeny ze dřeva pocházejícího z USA a Kanady, které jsou považovány za země s nízkým rizikem. Díky těmto opatřením si můžete být jisti naším odpovědným přístupem a dodržováním zákonů a předpisů.
×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice