DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
20% sleva na plakáty* – Nakupujte zde
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna

TŘI JEDNODUCHÉ ZPŮSOBY, JAK ZABALIT PLAKÁT

Balení dárků je téměř stejná zábava jako jejich darování. Buďte kreativní a ukažte vaše balící schopnosti. Zde najdete tři jednoduché způsoby, jak zabalit tisk.

1.
Všechny naše tisky objednané bez rámů, ve velikosti 30 x 40 až 70 x 100, jsou zasílány v elegantních černých tubusech. Díky tubusu bude balení plakátu snadné a rychlé a vy budete mít více času na jeho dekoraci. Tubus se dá zabalit různými způsoby. Můžete například vrchní části svázat stuhou a vytvořit vzhled podobající se vánočnímu bonbonu. Podle vašeho stylu si vyberte různé balící papíry, stuhy i mašle. Hedvábná stuha dodává pocit luxusu, zatímco ty papírové pocit rustikálnosti.
2.
Ať za sebe váš dárek promluví sám a ať vyčnívá. Umístěte plakát vzhůru nohama a srolujte ho tak, aby šel motiv vidět. V případě potřeby dejte kolem srolovaného plakátu gumičku. Nyní zabalte tisk do měkkého papíru nebo celofánu a lehce svažte konce stuhou nebo provázkem. Takto zabalený dárek vypadá opravdu dobře.
3.
Pokud chcete darovat zarámovaný tisk, buďte u jeho balení kreativní. Inspirujte se samotným tiskem a ozdobte dárek tak, aby šlo z obalu uhodnout, co se skrývá uvnitř. Pokud balíte květinový tisk, mohli byste balící papír ozdobit živými květinami. Tisk do kuchyně zase můžete doplnit oblíbeným receptem a odměrkou.
×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice