DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
25% z plakátů * – Nakupujte zde
PLAKÁTY
Rámy
INSPIRACE
PLAKÁTY
Rámy
INSPIRACE
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Inspirace

Objevte inspiraci pro zařízení interiéru pro Váš domov právě mezi našimi obrazovými stěnami! Nechte se v našich prostorách pro inspiraci inspirovat, jak lze použít dohromady naše obrazy v různých kombinacích s jinými barvami, styly vybavení a jinými materiály. Můžete se projít mezi několika místnostmi - klepněte na obrázek a kupte si koláž obrazů, která vám sedne!
1  2  3  4  5  6  7  8  ..21  Další »

Nakupujte své obrazové stěny zde

V našem oddělení pro inspiraci si můžete projít různé místnosti a styly a vyhlédnout si obrazovou stěnu, která padne zrovna vám! Objevte inspiraci, jak můžete zkombinovat různé plakáty a vytvořit tak perfektní obrazovou stěnu pro váš domov.

Pravidelně aktualizujeme nabídku novými obrazovými stěnami, které jdou podle sezóny a posledních trendů zařízení. Dokoupením nových motivů a zavedením nových kombinací můžete snadným a cenově dostupným způsobem zpestřit své zařízení domova podle toho, co vás napadá. Vytváříme obrazové stěny přizpůsobené jak podle místnosti, tak podle stylu zařízení. Např. si můžete koupit obrazovou koláž do kuchyně s pěknými fotografickými motivy pro modernější styl vybavení nebo pro stylovou obrazovou stěnu do obýváku s minimalistickými ilustracemi, které perfektně pasují pro skandinávské zařízení interiéru.

Pro každou obrazovou stěnu si můžete přizpůsobit motiv a zvolit si velikost, rámy, pasparty a jiné příslušenství pro plakáty, aby mohla vzniknout jedinečná kombinace. Volby a možnosti jsou nekonečné - jediná omezení spočívají jenom ve vlastní fantazii. Objevte čistou inspiraci pro vybavení vašeho domova a vytvořte si takovou obrazovou stěnu, která vás vystihne!

Rychlé
dodání

Matný prvotřídní papír
a kvalitní tisk

Bezpečné
platby

Trustpilot
recenze

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Kontakt

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice