DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna

Kuchyně by měla být centrem Vaší kreativity a představivosti. Kuchyňská výzdoba může být inspirací pro Vaše vaření! Vyzdobte svou kuchyň svěžími kuchyňskými motivy. Nakupujte položky kliknutím na fotografii.

Inspirace – kuchyňské dekorace

Umělecké plakáty použité k dekoraci kuchyně jsou cenově dostupným a účinným osvěžením stěn Vaší kuchyně a dodají jim stylový vzhled. Umělecké plakáty použité v kuchyni jsou cenově dostupným a účinným osvěžením stěn Vaší kuchyně. Zde Vám nabízíme různé vzory a motivy, které se hodí do kuchyně nebo jídelny. Kuchyni sluší plakáty a vzory s kuchyňskou tématikou, například fotografie čerstvých bylinek, recept na osvěžující koktejly nebo milý citát.

Ať už dáváte přednost kuchyňské výzdobě ve venkovském stylu, v čistých liniích nebo v rustikální atmosféře, u nás naleznete dokonalý plakát pro Vás i Vaši kuchyni. V kuchyni upřednostňujeme dekoraci v měkčích, tlumenějších barvách, které přinášejí teplo a živoucí atmosféru. K vytvoření osobní a živé atmosféry použijte bylinky, ovoce, krájecí prkénka a recepty, které oživí Vaše stěny. Zde můžete najít inspiraci pro svou kuchyňskou stěnu!

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice