DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna

Vyzdobte stěny svého obývacího pokoje moderními plakáty. Inspirujte se různými kombinacemi plakátů, které se perfektně hodí do malých i velkých obývacích pokojů. Zmodernizujte svůj obývací pokoj – klikněte na vybrané položky a přejděte k pokladně!
«   1  2  3  4  5  6  7  ..8   »

Inspirace – výzdoba obývacího pokoje

Zde můžete najít inspiraci a tipy na vyzdobení velkých stěn obývacího pokoje pomocí moderních plakátů. Obývací pokoj je obvykle největší místností v domácnosti a prostorné stěny jsou ideální pro vytvoření působivé koláže. Doporučujeme Vám kombinovat plakáty různých velikostí a formátů pro vytvoření svěží výzdoby, která působí energicky a odráží Vaši osobnost.

Upřednostňujete-li v obývacím pokoji spíše čisté linie, můžete pro zaplnění prázdných míst použít jen jeden nebo dva velké plakáty s vhodně zvoleným motivem. Ukažte, kdo jste, skrze umění na stěnách. Volné plochy v obývacím pokoji poskytují nekonečné možnosti – pokryjte stěnu plakáty od podlahy ke stropu, umístěte je do rohu nebo kolem nábytku – inspiraci můžete nalézt v naší galerii!

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice