DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna

Ozdobte stěny své předsíně uměním, které Vás definuje. Vyzdobte svou předsíň vhodnými dvojicemi plakátů nebo atraktivní koláží – inspirujte se v Desenio. Vybrali jste si? Kliknutím na fotografii přejdete k pokladně!
«   1  2   »

Inspirace – výzdoba předsíně

Předsíň je často vybavena chytrými úložnými prostory a praktickými řešeními, ale nezapomeňte, že je také nositelem prvního dojmu pro všechny, kteří projdou Vašimi dveřmi – ujistěte se tedy, že Vaše hosty přivítá útulná výzdoba předsíně odrážející Váš vkus. Prohlédněte si naše tipy na výzdobu předsíně – věříme, že se rádi necháte inspirovat.

Jedním z našich nejlepších tipů je připevnit plakáty k Vašemu úložnému nábytku – vyhnete se tak vrtání otvorů do zdí! Připevněte své plakáty na zeď pomocí lišty a vytvořte tak elegantní koutek plný umění. Tímto způsobem můžete snadno měnit výzdobu své předsíně podle chuti a ročního období! Dáváte-li přednost umístění plakátů přímo na zeď, můžete si vytvořit moderní koláž, která se hodí do malých i velkých předsíní.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice