DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
Vyberte si 3, zaplatíte 2 * – Nakupujte zde
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Zákaznický servis

Kontakt

Všední dny: 08:00-16:00
Víkendy a svátky: Zavřeno


Objednávky

Jak poznám, že moje objednávka byla přijata?
Na e-mailovou adresu, kterou jste zadali u pokladny, obdržíte potvrzení objednávky. Pokud jste krátce po odeslání objednávky potvrzení neobdrželi, může být s Vaší transakcí nějaký problém. Kontaktujte nás a my to vyřešíme!
Neobdržel(a) jsem potvrzení objednávky.
Pokud jste u nás provedli objednávku, ale neobdrželi jste potvrzení objednávky, je možné, že Vaše e-mailová adresa byla zadána nesprávně. Kontaktujte nás na adrese info@desenio.cz, abyste mohli zjistit, zda jsme obdrželi objednávku na Vaše jméno. Vaši e-mailovou adresu v naší evidenci rádi opravíme a pošleme Vám potvrzení objednávky. V jiných případech může dojít k tomu, že objednávka nedorazí, a proto nás před provedením nové objednávky kontaktujte, aby nedošlo k duplikaci objednávky.
Jak mohu svou objednávku sledovat?
Jakmile objednávka opustí náš sklad, obdržíte e-mail s odkazem pro sledování. Jen si prosím pro jistotu zkontrolujte, zda neskončil ve složce Nevyžádaná pošta, protože e-maily se tam někdy omylem dostanou.
Nedostal(a) jsem oznámení, abych si vyzvedl(a) balíček.
Jestliže od provedení objednávky uplynulo 7 dní a stále jste neobdrželi oznámení, abyste si vyzvedli balíček, kontaktujte nás prosím. Problém může být například v tom, že v telefonním čísle, které jste uvedli, chybí číslice. Kontaktujte nás prosím co nejdříve, protože balíček bude po 10 dnech vrácen a za objednávky, které nebyly vyzvednuty, si účtujeme 900 CZK.
Jak mohu svou objednávku zrušit?
Pokud si přejete zrušit objednávku dříve, než opustí náš sklad, zavolejte nám prosím ihned na číslo +46 840 880 902. Nemůžeme však zaručit, že budeme mít dost času Vaši objednávku zrušit, protože naše oddělení pro balení/expedici se pyšní rychlým odesíláním výrobků zákazníkům. Pokud jste objednávku provedli během víkendu nebo po pracovní době, pošlete nám prosím e-mail.
Lze po odeslání platby provádět změny v objednávce?
Bohužel nemůžeme provádět změny stávajících objednávek, ale pokud nás budete co nejdříve kontaktovat, možná se nám podaří objednávku zrušit, než opustí náš sklad. Po zrušení objednávky se můžete vrátit a provést novou objednávku se správnými položkami. Tím se můžete vyhnout tomu, aby Vám byly fakturovány dvě objednávky.
×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Kontakt

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice