DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Získejte slevu 550 Kč za každých 1499 Kč, které utratíte* – Nakupujte zde
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna

S podporou Blue Marine Foundation Krása a rozmanitost oceánů by mohly být navždy pryč. Společně můžeme odvrátit tento vývoj. Závisí na tom naše budoucnost.

Kupte si kolekci.

PŘÍBĚH

Představte si, že stojíte u pobřeží. Voda je průzračná a slunce krásně hřeje. Pod hladinou tohoto rozlehlého oceánu ale nenajdete to, co byste čekali. Představte si, že všechen mořský život je pryč. Ryby v nedohlednu. Dokonce ani mořské rostliny, jako jsou mořské řasy a mořská tráva, nejsou nikde vidět. Masové vyhynutí veškerého mořského života zní strašidelně, ale naše budoucnost takto bohužel může vypadat.

Co se děje s oceánem?

Hrozby, jimž naše oceány čelí, nejsou nové. Existují již dlouho a rychle se stupňují. Nadměrný rybolov a přehnaná konzumace mají negativní dopad na 90 % volně žijících ryb a způsobují vážné škody v mořském prostředí. Nadměrný rybolov a přehnaná konzumace mají negativní dopad na 90 % volně žijících ryb a způsobují škody v mořském prostředí. Rybolov dospělých ryb ke komerčním účelům snižuje kapacitu pro reprodukci, což vede k jejich postupnému vymírání. V posledních 50 letech se nadměrný rybolov ztrojnásobil.

Proč je to důležité?

Naše oceány nám neposkytují pouze potravu a pracovní příležitosti, mořský život je také zodpovědný za výrobu poloviny kyslíku na zemi a pohlcování téměř poloviny světového CO2. Velká velryba v sobě v průběhu 60 let v průměru shromáždí 33 tun CO2, zatímco strom ve stejném období absorbuje pouhých 1,3 tun. Naše životy doslova závisejí na životě oceánu.

Jak můžeme odvrátit tento vývoj?

Mořské chráněné oblasti a udržitelný rybolov nepovedou pouze k zotavení mořského prostředí, povedou i ke světlejší budoucnosti. Kvůli tomu se Desenio rozhodlo stát partnerem Blue Marine Foundation (BLUE), aby je podpořilo v jejich misi na ochranu oceánu. Nadace Blue svou charitativní činností přispívá k tvorbě mořských chráněných oblastí, vytváří udržitelné modely pro rybolov a obnovu fatálně důležitého mořského biotopu. Rovněž neúnavně pracuje na zvyšování povědomí o těchto problémech a na ovlivňování aktérů s rozhodující pravomocí. Naší kolekcí Art For Oceans chceme pomoci nadaci Blue upozornit na krizi v oceánech a podpořit řešení, která přispějí k zachování života a krásy pod hladinou oceánu. Koupí plakátů od Desenio se s námi postavíte čelem k důležité otázce týkající se budoucnosti života na Zemi.

72 Procenta

Planety je tvořeno vodou.

Desenio Design Studio vytvořilo kolekci 18 tisků zobrazující krásu mořského života, aby podpořilo nadaci Blue Marine Foundation. Zajímejte se s námi o otázku, která je životně důležitá pro budoucnost života na zemi.

Kupte si kolekci.
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení
Filtr (0)
Vymazat filtr

Plakáty / Collaborations / Art for Oceans

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice