DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Ëlodie
Když se móda spojila s girl power, sportem a romantikou, vznikla unikátní kolekce navržená ve spolupráci s jednou z nejpřednějších francouzských módních ilustrátorek. Kolekce se skládá z 12 motivů v originálním stylu umělkyně Ëlodie a je exkluzivně ilustrována pro Desenio.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Exkluzivní módní ilustrace od umělkyně Ëlodie

Ëlodie x Desenio je unikátní kolekce navržena ve spolupráci s jednou z nejpřednějších francouzských módních ilustrátorek. Kolekce se skládá z 12 motivů v originálním stylu umělkyně Ëlodie a je exkluzivně ilustrována pro Desenio. Móda a girl power jsou hlavními tématy této kolekce, která flirtuje se 70. lety, romantikou a sportem. Detailně propracované květiny s odstíny růžové prostupují celou kolekcí a jsou společně s tlumenými pastely a kontrastními barvami typickým rysem módních ilustrací od Ëlodie. Spousta z těchto motivů také zobrazuje hravost a nostalgické prvky inspirované jejím dětstvím.

Ëlodie je francouzská ilustrátorka na volné noze s obsáhlým portfoliem ze světa módy a kosmetiky. Je nejvíce známá pro své ženské a jemné ilustrace často s motivy žen, které odrážejí umělčinu fascinaci pro módou. Ëlodie dnes žije v Paříži a hned od počátku své kariéry pracovala se značkami jako Nina Ricci, Stella McCartney a Ladurée, stejně jako s nespočetným množství časopisů po celém světě.

Êlodie x Desenio
×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice