DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Studio Coast to Coast
Retro is the new modern! Náš kreativní tým se v USA vydal na cestu od jednoho pobřeží k druhému, aby navrhla kolekci s uměleckými fotkami exkluzivně pro Desenio - motivy z Los Angeles, Miami a Palm Springs. Pastelová architektura inspirovaná grafickým designem, kalifornským pobřežím, kaktusy, pouští a art déco představena ve třech jedinečných plakátových kolekcích. Přineste si domů The American Dream!
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Fotografie amerického pobřeží

Zařiďte si interiér uměleckými fotografiemi, které najdete pouze u nás na stránkách Desenio. Coast to Coast je kolekce skládající se ze tří částí, které vás vezmou na cestu od východu USA na západ a v kterých je inspirace čerpána ze současných trendů v designu a interiéru. Každé místo má svůj vlastní charakter a jedinečné znaky, které tato kolekce zachytila. Přineste si domů kousek z vašich oblíbených míst.

V kolekci Studio Miami najdete barevnou sbírku fotoplakátů v popových pastelech s růžovými i modrými tóny, které ovlivněny stylem art deco barevně rozzáří vaší domácnost. V naší kolekci Los Angeles najdete plakáty s pěknými modrými tóny vyobrazující spojení mezi městem a přírodou v příjemném retro stylu. Kolekce Palm Springs, která je věnovaná jednomu z nejkrásnějších měst Kalifornie situovanému v poušti, je plná harmonických motivů, tropických kaktusů a moderní architektury z poloviny století. Zkombinujte plakáty z těchto kolekcí a vytvořte si výraznou obrazovou stěnu nebo si vyberte oblíbené město a věnujte mu jednu mísnost ve vašem domově.

Studio collection by Desenio
×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice