DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Los Angeles
Kolekce s názvem Studio L.A. vzdává poctu městu snů a své umění zaměřuje na botaniku, architekturu a pláže. Kreativní studio Desenio vyfotografovalo dvanáct kultovních motivů symbolizující a zachycující podstatu tohoto snového města. Tato kolekce zobrazuje kombinaci palem, moře a města - přineste si domů trochu kalifornské atmosféry.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Umělecké foto z Los Angeles

Kolekce Studio L.A. dostala svou podobu na západním pobřeží USA. Los Angeles je město vibrující uměním, módou, jídlem a všímavostí. Jedná se o městské prostředí v harmonii s přírodou. Snažili jsme se o zachycení prvků charakteristických pro toto úžasné místo, kde palmy rostou volně v městském prostředí a moře je vždy blízko.

V této kolekci najdete motivy slavných míst, jako Santa Monica Pier, kde molo značí konec kultovní silnice Route 66 procházející celou zemí. Venice Beach patří mezi známá místa v L.A. Retro stylem působí jak skate park se zaobleným betonem, tak osvětlená cedule, která vás vítá do Venice. Barvy fotografií z Los Angeles se skládají z různých tónů modré a zachycují světle modrou oblohu, moře a soumrak zbarvený do oranžové a indigové barvy. Zaplňte svůj domov palmami a sluncem!

Studio Los Angeles
×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice