DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Studio Stadtkind
Poznejte barevný mix módy, romantiky a zábavy. Kolekce s názvem Studio Stadtkind vznikla z fotografií zachycených naším kreativním týmem. Velkou inspiraci i modelku v nich představuje blogerka a influencerka Aylin König. Tato kolekce čerpá nápady z módních fotografií a zaměřuje se hlavně na pocit a atmosféru, které snímky vyvolávají.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Desenio Studio Collection x Aylin König

V kolekci Studio Stadtkind jsme čerpali inspiraci z módních fotografií a u každého motivu jsme chtěli zachytit tamní pocit a atmosféru. Černobílé podsvícené fotografie s klasickými odkazy najdete v kombinaci se současným uměním, barvou, pulzem a pohybem. Každý motiv je pečlivě navržen našimi vášnivými fotografy a umělci, a to tak, aby šly použít samostatně i společně s podobnými nebo jinými motivy z naší nabídky.

Náš kreativní tým vás prostřednictvím kolekce Stadtkind Studio provede německými městy, jako Berlín a Hamburk, za pomoci módní blogerky a influencerky Aylin König, která má k obou městům blízký vztah. Zastavíme se na místech, kde prochází tisíce lidí každý den, abychom ocenili jedinečnost města a vyzdvihli to, co bychom jinak brali za samozřejmost.

Kolekce zachycuje moderní městský život ve dvou částí – Berlín a Hamburk, a ukáže vám jak obyčejné, tak vzrušující aspekty spojené s životem v rušném německém městě.

Studio Stadtkind

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice