Skip to main content.

SS22 Trends

Najděte plakáty, které se vám nejvíce líbí: Prozkoumejte naše čtyři nové kolekce plakátů podle posledních trendů interiérového designu.

The new cosy

Vylepšete lenivé víkendy domácím prostředím, ve kterém budete toužit trávit čas. Oblékněte si nejpohodlnější oblečení a udělejte si domácí pohodu s lidmi, které máte rádi.

PŘIJMĚTE NEDOKONALOST

Život je chaotický, ale překrásný. Vytvořte si doma příjemný životní prostor pomocí útulných látek a plakátů s poklidnými motivy.

Style Tip

Kombinujte béžovou s povznášejícími zlatými tóny a vytvořte si sestavu plakátů, která přinese radost celé rodině.

Product Slider

Nakupovat v kolekci

Hotel Milano

Přivítejte nejžhavější trendy sezóny. Vycházejí ze středověkých interiérů a jsou poutavé a opravdu šik!

Formální luxus v interiéru

Retro fotografie a abstraktní tvary jsou dokonalým prvkem moderní estetiky vycházející ze středověkého designu. Hlavními barvami jsou tlumené odstíny modré a zelené. Tento smyslný interiérový trend dodá vašemu domovu luxusní vzhled a bude skvělou kulisou pro koktejlový večírek nebo schůzku ve dvou.

Style Tip

Vytvořte si tento elegantní styl kombinací plakátů v odstínech modré s akcenty tmavého dřeva.

Product Slider

Nakupovat v kolekci

Candy Shop

Buďte v této sezóně jar-léto hraví pomocí palety barev v odstínech oblíbených sladkostí! Tento mix pastelových barev vnese do vašeho domova radost a vašim stěnám dodá unikátní vzhled.

Projevte se

Kombinujte své nejoblíbenější sladké odstíny pro pozitivní a jedinečný domov. Ať už se rozhodnete jít do jemných pastelových barev nebo do sytější červené či modré, hrajte si s barvami a tvary a přetvořte svůj domov na stylovou výstavní síň. Dotáhněte vzhled vašeho domova k dokonalosti a vyzdobte své stěny retro plakáty, svéráznými malbami a hravými ilustracemi.

Style Tip

Nebojte se porušovat pravidla: Tento styl je jedinečný díky kombinacím pestrých barev!

Product Slider

Nakupovat v kolekci

Bright new world

Dotkněte se své spirituální stránky s trendem pro jaro/léto 2022 Bright New World! Tento kosmický elegantní interiérový trend nás zve do světa plného optimismu a jasné mysli a povzbuzuje nás, abychom se nabili energií a zasnili.

Klíčem je jednoduchost

Tento transparentní trend, který obsahuje šedé akvarelové odstíny a tóny fialové a zelené, navodí čistý a sofistikovaný vzhled, jehož základem je rovnováha a jednoduchost. Navrstvěte průsvitné látky a přidejte zrcadla a metalízu, abyste dosáhli minimalistického, stylového prostoru!

Style Tip

Inspirujte se kosmickými prvky, přidejte snové umění a krystaly pro dokonalý vzhled.

Product Slider

Nakupovat v kolekci