Skip to main content.

STUDIO WEST

Our new photo collection Studio West takes us on the ultimate road trip through desert landscapes and rugged mountains, celebrating the beauty of friendships, self-expression, and western fashion.

Product Slider

Shop the collection

WILD HEARTS RUN FREE

Get ready for the adventure of a lifetime! Featuring models and social media stars Allegra Shaw, Katie Morton, Blake Healey and Michelle Infusino, this collection of iconic photo art brings desert views, never-ending dusty roads, vintage cars, and cowgirl fashion looks to your walls.

DESERT DRAMA

”I loved being on set, getting to know new faces, and seeing the vision of this desert drama come to life.” – Katie Morton

Product Slider

Shop the collection

Pouštní elegantní fotografie - Studio West

Desenios Studio West je kolekce, která nás vezme na výlet po jihokalifornské poušti s modelkami a influencerkami Katie Morton, Allegrou Shaw, Blake Healey a Michelle Infusino. Během tohoto výletu se vydáme po trase 66 a navštívíme místa s krásnými horskými stavbami, kde se setkávají kaktusy, krémově zbarvený písek, historická auta a móda kovbojek, která je nádherně zachycena na výtiscích této kolekce.

Vydat se s dívčí partou na výlet po americké silnici Route 66 je na seznamu většiny žen. Vydejte se s námi za dobrodružstvím a nechte se inspirovat svými sny. Nové plakáty Studia West si můžete koupit zde.