DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
We hope we can help make your day a little brighter. Our online shop is open as usual, however delivery times to some areas might be slightly longer than usual.
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení
Kovové rámy
Naše kovové rámy jsou velmi kvalitní a k dispozici v několika barvách, černé, zlaté, stříbrné a měděné. Všechny naše kovové rámy mají elegantní a štíhlý profil, který dodá vašim stěnám stylovost. Otevírají se jednoduše zezadu a mohou být zavěšeny jak na výšku, tak na šířku. Kovové rámy jsou opatřeny akrylovým sklem, což je lehký a odolný materiál, který usnadňuje zavěšování a zároveň udrží vaše umění dlouho dobu neporušené.
Filtr (0)
Vymazat filtr

Rámy / Kovové rámečky

Prohlídněte si širokou škálu kovových rámů na stránkách Desenio. Naše kovové rámy jsou dostání v široké škále barev a velikostí, mají úzký a elegantní profil, který pěkně splývá se stěnou. Všechny naše kovové rámy jsou vyrobeny z hliníku, který jsme následně natřeli.

Naše kovové rámy jsou lehké a jsou opatřeny akrylovým sklem, což usnadňuje pověšení na zeď. Kovové rámy jsou opatřeny svorkami na zadní straně, které zabezpečují tisk a zároveň napomáhají snadnému otevírání. Svorky jsou multifunkční a dají se také použít k zavěšení rámu, a to jak na výšku, tak na šířku.

Náš široký sortiment kovových rámů nabízí něco pro každého, ať už máte rádi černé rámy s klasickou a čistou siluetou, nebo dáváte přednost modernějšímu stylu a zlatým rámům, vaše favority najdete u nás. Pokud byste chtěli docílit originální nástěnné galerie, nakombinujte si rámy v různých barvách. Pro zachování elegantního stylu zase zvolte jednotnou barvu.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice

Unfortunately we are currently unable to deliver to this address. Please try another address and post code.

Back to checkout

Váš slevový kód byl zaregistrován

Slevový kód bude automaticky použit při platbě a platí do CET.
* Netýká se plakátů z kategorie „Handpicked“/„Tisky upravené na přání“ a rámů.

Pokračovat v nákupu