Skip to main content.

Lars Wallin

Plakáty


 
Tato limitovaná kolekce s názvem Lars Wallin pro Desenio pojí umění s módou. Skládá se z 8 unikátních ilustrací, které pro vás navrhl věhlasný návrhář Lars Wallin. Tato známá osobnost letos slaví 30 let svého profesního života ve světe módy.

Lars Wallin pro Desenio – elegantní a stylové módní ilustrace

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit tuto exkluzivní kolekci – Lars Wallin pro Desenio. Tento švédský návrhář působící ve světe špičkové módy navrhuje šaty i šperky pro světoznámé osobnosti. Letos slaví 30 let v této branži. Tato exkluzivní kolekce nabízí limitované množství tisků s jeho vlastnoručním podpisem.

Díla Larse Wallina charakterizuje smysl pro detail i řemeslná dovednost a my vám s radostí představujeme práci, která vznikla ze spolupráce s Desenio. Tato kolekce se skládá z osmi krásných módních ilustrací od Larse Wallina. Jejich barvy odpovídají současným trendům. Tato kolekce nabízí díky svým dechberoucím motivům něco pro každého. Najdete mezi nimi extravagantní šaty, overaly pokryté flitry i dramatické černé šaty s lesknoucími se detaily.