Skip to main content.

SS22 Trends

Najděte plakáty, které se vám nejvíce líbí: Prozkoumejte naše čtyři nové kolekce plakátů podle posledních trendů interiérového designu.

Back to top

THE NEW COZY

Vylepšete lenivé víkendy domácím prostředím, ve kterém budete toužit trávit čas. Oblékněte si nejpohodlnější oblečení a udělejte si domácí pohodu s lidmi, které máte rádi.

PŘIJMĚTE NEDOKONALOST

Život je chaotický, ale překrásný. Vytvořte si doma příjemný životní prostor pomocí útulných látek a plakátů s poklidnými motivy.

Back to top

HOTEL MILANO

Přivítejte nejžhavější trendy sezóny. Vycházejí ze středověkých interiérů a jsou poutavé a opravdu šik!

Formální luxus v interiéru

Retro fotografie a abstraktní tvary jsou dokonalým prvkem moderní estetiky vycházející ze středověkého designu. Hlavními barvami jsou tlumené odstíny modré a zelené. Tento smyslný interiérový trend dodá vašemu domovu luxusní vzhled a bude skvělou kulisou pro koktejlový večírek nebo schůzku ve dvou.

Back to top

CANDY SHOP

Buďte v této sezóně jar-léto hraví pomocí palety barev v odstínech oblíbených sladkostí! Tento mix pastelových barev vnese do vašeho domova radost a vašim stěnám dodá unikátní vzhled.

Projevte se

Kombinujte své nejoblíbenější sladké odstíny pro pozitivní a jedinečný domov. Ať už se rozhodnete jít do jemných pastelových barev nebo do sytější červené či modré, hrajte si s barvami a tvary a přetvořte svůj domov na stylovou výstavní síň. Dotáhněte vzhled vašeho domova k dokonalosti a vyzdobte své stěny retro plakáty, svéráznými malbami a hravými ilustracemi.

Back to top

BRIGHT NEW WORLD

Dotkněte se své spirituální stránky s trendem pro jaro/léto 2022 Bright New World! Tento kosmický elegantní interiérový trend nás zve do světa plného optimismu a jasné mysli a povzbuzuje nás, abychom se nabili energií a zasnili.

Klíčem je jednoduchost

Tento transparentní trend, který obsahuje šedé akvarelové odstíny a tóny fialové a zelené, navodí čistý a sofistikovaný vzhled, jehož základem je rovnováha a jednoduchost. Navrstvěte průsvitné látky a přidejte zrcadla a metalízu, abyste dosáhli minimalistického, stylového prostoru!