Skip to main content.

Rámy z hnědého dřeva

Rámy

Věnujte své koláži trochu vášně s těmito krásnými rámečky! Naše vysoce kvalitní hnědé dřevěné rámečky se vzadu snadno otevírají a umožňují tak snadné vložení plakátů.

Hnědé dřevěné rámy

Užijte si výzdobu s hnědými dřevěnými rámy a vytvořte zemitý vzhled! Tyto rámečky nabízíme ve velikostech 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70 a 70 x 100. Rámečky jsou vyrobeny ze dřeva a mají úzký, klasický profil. Rámečky jsou opatřeny průhledným plexisklem, díky němuž jsou odolné a lehké. Hnědý rámeček je elegantní volbou pro zarámování plakátů nebo fotografií a vypadá úžasně v jakémkoliv interiéru. Kontrastní hnědá barva krásně orámuje a zvýrazní Vaše umělecká díla. Tipy na kombinaci hnědých rámečků různých tvarů s rámečky v jiných barvách naleznete v naší kategorii Inspirace!

Hnědý rámeček je klasickou a nadčasovou volbou, která sluší každému interiéru, bez ohledu na výzdobu nebo styl. Jsou k dostání v různých velikostech a tloušťkách, můžete si tedy vybrat rámečky odpovídající Vašim představám a potřebám. Malé rámečky doplní Vaše fotografie a jiná malá umělecká díla. Chtěli byste oživit svou výzdobu? Doplníte-li svůj plakát paspartou, můžete zvolit větší rámeček. Použijte dle potřeby bílou, šedou nebo barevnou paspartu – hnědý rámeček vypadá stylově se všemi barvami.

Nejlepší rada! Hnědé rámečky v kombinaci s dřevěnými přinášejí zemitý a teplý dojem. Zkombinujte ve své koláži tyto dva odstíny a získáte teplý, avšak moderní vzhled. Pomocí plakátů a rámečků od Desenio snadno vytvoříte svou stylovou a osobitou nástěnnou koláž!