Skip to main content.

Studio Elements

Shaped by the forces of nature. Feel the power. Explore the magic.

A photo collection by Desenio

Fotokolekce Studio Elements nás zavede na kouzelnou cestu po Islandu. Tvarován přírodními silami, tento malý ostrov nabízí takový zážitek z přírody, který jinde nezažijete.

STUDIO ELEMENTS – KOUZELNÁ PŘÍRODA

Dílna Desenio Design Studio ve své kolekci Studio Elements zachytila nádhernou islandskou přírodu. Tato kouzelná fotokolekce se skládá z fotografií zvířat, jako jsou islandské koně a ovce, a krásné scenérií slavných islandských míst.

Součástí kolekce Studio Elements jsou plakáty a tisky v různých barvách, od zelených scenérií po černé písečné pláže. Všichni se snažíme dosáhnout vnitřní harmonie a duševního klidu. Tisky z této exkluzivní fotokolekce vám k tomu pomohou, a zároveň si jimi domov zpříjemníte. Tyto plakáty nám připomínají drsnou krásu přírody a kouzelná místa našeho světa. Island je ostrov plný života - zvířat i přírody. Úmyslem naší kolekce Studio Elements je zvýraznit přírodu a připomenout si, že se k ní máme chovat láskyplně a zachovat ji takovou, jaká je.

Prohlédněte si kouzelnou přírodu a pociťte její sílu. Prohlédněte si kolekci a najděte své oblíbené tisky s motivem přírody a zvířat, kterými si vyzdobíte domov.

Plakáty z kolekce Studio Elements od Desenio