Skip to main content.

Mumínci - Plakáty

Plakáty

Vyzdobte si své zdi milovanými postavičkami ze světa Mumínků. Tato kolekce se skládá z tisků s našimi oblíbenými postavičkami z Údolí Muminků. Tove Jansson, která tyto postavičky vymyslela, dokázala vytvořit mýtické bytosti, které stále patří mezi globální fenoménem — dnes jsou zbožňované víc, než kdykoli předtím.

Ručně kreslené ilustrace Mumínků

Pozdravte svérázné postavičky z Údolí muminků. Tyto milé postavičky, které vytvořila Tove Jansson, nás během let zavedly na nespočet dobrodružství. Teď si je můžete pořídit domů. Toto minimalistické zpracování v kombinaci s měkkými pastely se skvěle hodí do každého interiéru.

Na těchto tiscích naleznete všechny své oblíbené postavičky z Údolí muminků. Najděte svůj oblíbený tisk s Mumínkem, Mumínkovou maminkou a tatínkem, Šňupálkem, slečnou Ferkou, Miou, Čenichem a nebo panem Bambulou. Tímto uměním skvěle obměníte pokoj vaší ratolesti. Hravé a zábavné tisky, ale i tak stylové, tuto kombinace jen tak něco neporazí. Ručně kreslené detaily dávají tomuto motivu autentický charakter a díky pastelovému pozadí spolu skvěle vyniknou v nástěnné galerii.

Jestli jsi opravdový fanoušek mumínků, tak jsou tyto tisky pro vás to pravé. Buď si koupíte celou kolekci s motivy mumínků a sestavíte si nástěnnou galerii plnou těchto roztomilých tvorů, nebo si pořídíte jeden nebo dva kousky, kterými do svého interiéru přidáte unikátní nádech.