Skip to main content.

Brandbassador

Chcete být Desenio Brandbassador?

Využijte svou šanci a udělejte to zde. Navázali jsme partnerství s platformou Brandbassador, abyste mohli sdílet svůj umělecký obsah Desenio. Dokončením misí získáte poukázky, které můžete použít při nákupu svého uměleckého díla v Desenio.

Co je to Desenio Brandbassador?

Desenio Brandbassador je někdo, kdo rád zdobí svůj domov moderními a trendy uměleckými díly, je kreativní a sdílí své nápady se všemi. Prostřednictvím této platformy získáte úkoly, jako je sledovat nás, sdílet naše nové kolekce nebo sdílet vlastní styl interiéru. Čím více toho uděláte, tím více dostanete.

Kdo se může stát Desenio Brandbassadorem?

Každý, kdo miluje Desenio, má minimálně 250 sledujících a je starší 18 let, se může stát Desenio Brandbassadorem. Na oplátku požadujeme jen jednu věc, vytvářet obsah a zveřejňovat.

Jaké jsou výhody stát se Desenio Brandbassadorem?

Přihlášením k tomu, abyste se stali Desenio Brandbassadorem, získáte bezplatné produkty, personalizované slevové kódy, provizi z prodeje a nové mise, které musíte každý týden splnit.

Jak se připojit:

Stát se Desenio Brandbassadorem je velmi jednoduché. Klikněte na tlačítko níže a postupujte podle pokynů k vytvoření účtu. Rychlé a snadné a zabere vám to méně než minutu.

Přihlašte se k odběru