Skip to main content.

Jste zástupci tisku?

V části PRESSROOM si můžete stáhnout obrázky ve vysokém rozlišení (jak lifestyle, tak produktové obrázky) a přečíst si naše tiskové zprávy.

Jste-li zástupci tisku, neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete obrazové podklady či další materiály. Pokud použijete naše obrazové materiály, požadujeme, abyste při jejich zveřejnění vždy uvedli odkaz na naše webové stránky.

Pro více informací, prosíme, kontaktuje pr@desenio.com.

Výtvarník / fotograf

Domníváte se, že by se do našeho obchodu hodily Vaše návrhy? Budeme rádi, když se s námi ti z Vás, kteří tvoří se stejným nadšením jako my, podělí o své výtvory a kreativní nápady, a případně navážeme partnerství a spolupráci.

Kontaktujte prosím artist@desenio.com

Instagram

Tímto ujišťujeme, že následující účty jsou provozovány společností Desenio:

COLLABORA CON NOI

Siamo felici di collaborare con gli influencer sui loro canali social. Ti invitiamo a metterti in contatto con noi comunicandoci il tuo nome e cognome, il link ai tuoi canali social e le statistiche corrispondenti. Aspettiamo tue notizie!

Rivolgersi a marketing_it@desenio.com.
 

RAPPRESENTI I MEDIA?

Dai un'occhiata alla nostra SALA STAMPA per scaricare immagini ad alta risoluzione (sia lifestyle che immagini di prodotti) e per leggere i nostri comunicati stampa.

I rappresentanti di stampa possono contattarci per le immagini e altro materiale PR. Quando si utilizzano le nostre immagini, chiediamo sempre di menzionarci e di inserire il link del nostro sito web.

Si prega di contattare pr@desenio.com per ulteriori informazioni.

ARTISTA/FOTOGRAFO

Pensi che i tuoi soggetti siano adatti al nostro negozio? Ti saremo grati se vorrai condividere con noi i tuoi disegni e le tue creazioni per un’eventuale collaborazione.

Gentilmente manda una mail, preferibilmente in inglese a questo indirizzo artist@desenio.com

 

 

Instagram

Con la presente, garantiamo che i seguenti profili sono operati da Desenio:
desenio
desenio_collab_nordics
desenio_collab_central
desenio_collab_europe
desenio_collab_northamerica