Skip to main content.

Rámy

Doplňte své obrázky a plakáty v nástěnné koláži našimi kvalitními rámečky. Máme elegantní rámy v černém, bílém dubu a ve světlém dřevě, společně s rámy kovovými v barvě černé, zlaté, stříbrné a měděné. Rámečky jsou dostupné v osmi velikostech, od malých rámečků na fotografie o velikosti 13 x 18 cm až po velké rámečky na plakáty 70 x 100 cm.

Rámy na obrazy

Rám může mít na celkový dojem z motivu velký vliv — ­­­ vhodné rámy najdete na stránkách Desenio. Vyberte si z naší široké nabídky rámů v různých barvách, materiálech a velikostech. Máme pro vás vše od menších rámů, které poslouží jako fotorámečky, až po ty velké, které zaplní prázdné stěny. Vyberte si z osmi velikostí: 13x18 cm, 21x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm, 50x50 cm, 50x70 cm, 70x100 cm a 100x150 cm. Moderní rámy od Moebe se skvěle hodí na obrazy a motivy o velikostech A3, A4 a A5 a jsou dostupné ve stylovém černém hliníkovém i dubovém provedení.

STYLOVÉ RÁMY, KTERÉ CHRÁNÍ VAŠE UMĚNÍ

Naše rámy nejsou jen stylové, slouží i k ochraně vašich plakátů. Akrylové sklo chrání před nečistotami a skvrnami a udržuje vaše umění v dobrém stavu po dlouhou dobu. Pokud si chcete obměnit plakáty podle sezóny nebo nálady, stylový a odolný rám se vám bude hodit. Díky snadnému otevírání rámů zezadu si můžete plakáty kdykoli podle libosti vyměnit, a tím si jednoduše pozměnit i celou atmosféru ve vašem interiéru.

BARVY A MATERIÁLY

Jsme přesvědčeni o tom, že umění by mělo být pro každého — snadno přístupné i cenově dostupné, aniž by se to jakkoli projevilo na designu a kvalitě. Proto jsme vyvinuli cenově dostupné rámy v různých barvách a materiálech, které doplňují a zkrášlují váš plakát, tisk nebo fotografii. Naše dřevěné rámy jsou k dostání v klasické černé a bílé barvě, v neošetřeném dubovém provedení a také ve světlých a tmavých variantách. Naše moderní kovové rámy, které nabízíme ve zlatém, stříbrném i měděném zpracovaní, mají pěkně lesklý povrch, zatímco černé kovové rámy jsou stylově matné.

Volba barvy a materiálu rámu je důležitější, než se na první pohled může zdát — mohou totiž sloužit k zvýraznění jiných detailů ve vašem interiéru např. mosazných nebo dřevěných prvků. Zkombinujte své plakáty a rámy tak, aby se hodili k sobě i k zbytku interiéru, nebo si rámy vyberte v zcela jiném stylu k vytvoření pěkného kontrastu. Pokud již v interiéru máte zlaté detaily, budou se vám hodit naše zlaté rámy, díky kterým si v pokoji vytvoříte sjednocený vzhled.

KTERÉ RÁMY SE HODÍ K MÝM PLAKÁTŮM?

Víme, že se někdy může zdát výběr plakátů domů náročnou záležitostí. Chtěli byste docílit jednotného vzhledu nebo kontrastu? Bez ohledu na to, jakou atmosféru si doma chcete vytvořit, jsme si jisti, že pomocí našich rámů dosáhnete vytouženého dokonalého vzhledu.

Pokud máte rádi přírodní motivy nebo fotoumění v zemitých tónech, naše tmavé dřevěné rámy i rámy v dubovém provedení se vám budou hodit. Přírodní materiály se pěkně snoubí s přírodními motivy, ale pochopitelně se můžete pustit i do zlatých nebo stříbrných rámů a vytvořit si luxusní dojem. Pokud jste spíše milovníkem plakátů s grafickými ilustracemi ve výrazných barvách, budou se vám hodit dřevěné rámy v černém a bílém provedení. Díky bílému rámu motiv pěkně na stěně vynikne, zatímco černý rám vytváří kontrast a hloubku.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K RÁMŮM

Pokud si chcete dopřát trochu stylu, kupte si paspartu, která váš motiv zvýrazní a zároveň ho ochrání. Motiv díky ní pěkně vynikne. Důrazu na interiérové detaily je důležitý k vytvoření celistvého vzhledu. Kromě barvených rámů z naší nabídky můžete také sáhnout po moderní kombinaci klasických rámů s jinými systémy zavěšení. Pro rozmanitost zvolte například módní zavěšovací sadu na plakáty nebo jiné doplňky, jako svorky, washi pásky a obrazové lišty. Všechny je najdete v kategorii „Příslušenství“.

RÁMY, KTERÉ SE SNADNO INSTALUJÍ

Všechny naše rámy jsou opatřeny čirým plexisklem (rámy od Moebe jsou vyrobeny z akrylového skla), díky kterému jsou obrazy lehké a nerozbitné. Tento inteligentní design zároveň usnadňuje instalaci rámu. Rám otevřete zezadu a jednoduše si do něj vložíte plakát, aniž byste se museli bát, že ho poškodíte ostrými kovovými hroty.

Naše fotorámečky ve velikostech 13x18 cm a 21x30 jsou zezadu opatřeny podpůrným stojánkem, díky kterému si rámeček můžete i postavit. Skvěle se hodí nad komodu nebo poličku, nad kterou nemáte moc prostoru. Všechny obrazové rámy od Desenio lze samozřejmě pověsit na výšku i šířku, díky čemuž si můžete sestavit přesně takovou nástěnnou galerii, po které toužíte.