Skip to main content.

Astrid Lindgren

Plakáty

Oblíbení hrdinové z knih Astrid Lindgrenové jsou známí po celém světě a stali se kamarády dětí už v jejich útlém věku. Známe kulišáckého Emila Neplechu, silnou Pipi Dlouhou Punčochu a hravého Karkulína ze střechy. Zde najdete ilustrace nejznámějších postav z knih Astrid Lindgrenové.

Astrid Lindgren

Naše kategorie ilustrací Astrid Lindgrenové nabízí plakáty s Pipi Dlouhou Punčochou, Emilem Neplechou a Karkulínem na střeše a jejich hláškami. Tato kolekce vám přináší citáty z knih Astrid Lindgrenové a vyobrazení nejoblíbenějších hrdinů jejích knih, které v pokojíčcích vašich nejmenších vytvoří hravou atmosféru.

Ilustrace jsou vhodnou formou výzdoby dětského pokoje, protože v něm vytvoří útulnou atmosféru. Pokud budete chtít, aby se do pokojíčku promítla osobitost vašeho dítka, nechte jej vybrat z jeho oblíbených postav a citátů z knížek! Tyto silné a svébytné postavy z knih Astrid Lindgrenové tak budou vaším dětem vzorem a třeba v nich vzbudí zájem o klasické pohádky a příběhy. Tato kolekce se skládá z ilustrací i citátů. Najdete v ní ilustrace Pipi Dlouhé punčochy, Emila Neplechy a Karkulína ze střechy.

Vyberte si z těchto roztomilých ilustrací postav Astrid Lindgrenové tu, která nejvíce sedí osobnosti vašeho dítka a ozdobte jí jeho pokojíček. Ilustrace vnesou do dětského pokojíčku hravou atmosféru. A kdo ví, třeba si vaše dítko vybere některého z hrdinů Astrid Lindgrenové jako svůj vzor.