Skip to main content.

Plakáty s Londýnem

Plakáty

Londýn volá! V této kategorii jsme pro vás připravili tisky s Londýnem. Najdete zde červené telefonní budky, barevné dveře i černobílé fotografie. Londýnské tisky se hodí do každého pokoje, a pokud máte pro toto krásné město plné života slabost jako my, určitě si tady něco najdete. Pověste si své oblíbené město ve formě plakátu na vaši zeď a ukažte, jak ho máte rádi.

Tisky a designy Londýna

Naše tisky s Londýnem nabízíme v různých designech i stylech. Nabízíme vše od grafických ilustrací a typografických, černobílých plakátů, po detailní fotografie architektury z tohoto krásného města v jasných barvách.

Toto město je vždy plné života a navzdory své pověsti o dešti je to jedno z našich nejoblíbenějších míst na světě. Londýn plný zajímavých koutů a cedulí, musíte prozkoumat. Jelikož by nebylo jen tak si vzít tašku a vydat se tam, věříme, že plakát s Londýnem vás na toto místo taky dostane. Vezměte si krásu tohoto města do svého domova a dovolte, aby rušné nákupní ulice, slavné památky a minimalistické typografické fotografie oživily vaše stěny.

Najdete tu také tradiční mapy města v různých stylech, které nám připomínají kouzlo města. Londýn bude vždy zaujímat zvláštní místo v našich srdcích a díky londýnským tiskům zaujme i zvláštní místo u vás doma.