Skip to main content.

Ambassador Collections

Představujeme naše oficiální ambasadory pro rok 2022: Anna Lewandowska a Gerda Lewis! Každý velvyslanec spolupracoval s naším designovým studiem na vytvoření vlastní kolekce.

Gerda Lewis

Připravte se na zábavné a bezstarostné léto s uměleckou kolekcí ambasadorky Desenio Gerdy Lewis! Perfektní pro oživení vašeho domova barvami, pomocí kombinací plakátů v jasně zelené, sytě růžové a odstínech levandule.

ŽIVOT PLNÝ INSPIRACE

Od německé hvězdy pořadu Next Top Model až po The Bachelorette. Gerda denně inspiruje své followery a sdílí s nimi svou lásku k módě, cestování a samozřejmě ke svému psu Teddymu.

„Nalezení správných uměleckých děl vše oživí a dodá vašemu prostoru styl. Miluji, když umění ladí s interiérem mého domova, a vždy si měním výzdobu na každou novou sezónu."

BAREVNÝ NÁDECH

"Svůj styl bych popsala jako jemný, koketní a šik. Je čistý, ale s nádechem barev."

Product Slider

KE KOLEKCI OD GERDY

Anna Lewandowska

Seznamte se s naší ambasadorkou Desenio Annou Lewandowskou! Ve spolupráci s naším Design Studiem Anna vytvořila uměleckou kolekci, která na vaše stěny vnese letní atmosféru.

WELLNESS A PÉČE O SEBE

Jako medailistka z mistrovství světa v karate, fitness trenérka a podnikatelka v oblasti wellness je Anna na misi měnit životy lidí, inspirovat je ke zdravějším návykům a k péči o sebe. Toto silně ovlivnilo její kolekci.

„Všechno, co dělám, je spojeno s mou vášní pro zdraví. Je to DNA všech mých podniků. Nedokážu si představit, že by toto moje kolekce neodrážela."

PROMĚNA DOMU NA DOMOV

"Kdysi jsem byla velmi zapálená do fotografování. Některé ilustrace v mé kolekci jsou založeny na mých vlastních fotografiích. Myslím si, že umění dělá dům domovem. Prostřednictvím uměleckých plakátů můžeme vyjádřit to, co se skrývá v našich srdcích. Mohou nám také připomínat, co je pro nás nejdůležitější.“

Product Slider

KE KOLEKCI OD ANNY