Skip to main content.

Bílé dřevěné rámy

Rámy

Naše vysoce kvalitní bílé rámečky ze dřeva se vzadu otevírají a umožňují tak snadné vložení plakátů. Mají elegantní, úzký profil, který těsně přiléhá ke stěně. Bílé rámečky se nechají elegantně kombinovat s našimi dubovými rámečky a dodají tak Vaší nástěnné koláži stylový, skandinávský vzhled.

Bílé dřevěné rámy

Zakupte své rámečky online na Desenio! Máme stylové a cenově dostupné dřevěné rámy, které se dokonale hodí ke všem našim plakátům. Naše bílé rámečky jsou dostupné v malých velikostech 13 x 18 a 21 x 30 i ve větších velikostech 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 70 x 100 a 100 x 150 cm. Rámečky jsou vyrobeny ze dřeva a mají úzký, klasický profil. Rámečky jsou opatřeny průhledným plexisklem, díky němuž jsou odolné a lehké.

Bílý rámeček vypadá elegantně a stylově v kombinaci se světlými motivy; máte-li však plakát v tmavších odstínech a rádi byste jej zvýraznili a vkusně doplnili, zakupte k němu bílou paspartu, která celý výjev elegantně zdůrazní. Koláž z plakátů s bílými rámečky je typickým prvkem strohé, skandinávské výzdoby. Dobrým nápadem je využití přírodních materiálů v kombinaci se zemitými barvami, které oživí jinak bílou stěnu. Milujeme kombinaci našich bílých a dubových rámečků, které interiérům dodávají teplejší vzhled. Pro elegantní kontrast své nástěnné koláže můžete použít výhradně bílé a černé rámečky, které budou dokonalým doplňkem Vašich fotografií!

Chcete-li vidět, jak bude jeden z Vašich plakátů vypadat v bílém rámečku, nebo pokud chcete zkombinovat několik svých plakátů, můžete vyzkoušet náš nástroj, který Vám pomocí různých šablon zobrazí Vaše plakáty zarámované ve vybraných rámečcích – klepněte sem!