Skip to main content.

Černé dřevěné rámy

Rámy

Naše vysoce kvalitní černé rámy ze dřeva se vzadu otevírají a umožňují tak snadné vložení plakátů. Mají elegantní, úzký profil, který těsně přiléhá ke stěně. Dodejte své stěně úžasný vzhled kombinací těchto rámečků s našimi černými sponami.

Černé rámy

Ke svým plakátům zde online objednáte černé rámy ze dřeva. Černé rámy ve velikostech 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 70 x 100 a 100 x 150. Rámy jsou vyrobeny z masivního dřeva a mají úzký a klasický profil. Výplň rámu je z plexiskla, díky kterému jsou rámy lehké a odolné proti poškrábání. Černý rám je elegantní volbou pro zarámování plakátů nebo fotografií a vypadá úžasně v jakémkoliv interiéru. Kontrastní černá barva krásně orámuje a zvýrazní Vaše umělecká díla. Tento černý rám je samozřejmou volbou pro nástěnnou koláž sestavenou z černobílých plakátů, stejně dobře však bude vypadat i s barevnými plakáty. Tipy na kombinaci černých rámečků různých tvarů s rámy v jiných barvách naleznete v naší kategorii Inspirace!

Černý rám je klasickou a nadčasovou volbou, která se hodí do jakéhokoli interiéru bez ohledu na jeho styl. Jsou k dispozici v různých velikostech a tloušťkách, abyste si mohli vybrat rám podle svých potřeb a preferencí. Malé rámečky se hodí na fotografie a na další drobné motivy. Chcete, aby plakát vynikal? Pokud přidáte paspartu, můžete si vybrat větší rám. Použijte bílou nebo černou paspartu v závislosti na motivu – černá se hodí ke všem barvám.

Pro černobílý a harmonický vzhled můžete použít pouze černé rámy, ale pokud chcete do své koláže vnést trochu dynamiky, doporučujeme výběr rámečků v různých barvách. Tip! Černé rámy v kombinaci s dřevěnými přinášejí zemitý a teplý vzhled. Zkombinujte ve své koláži tyto dva odstíny a získáte teplý, avšak moderní vzhled. Pomocí plakátů a rámečků z Desenio snadno vytvoříte svou stylovou a osobitou nástěnnou koláž!