Skip to main content.

Tmavé dubové rámy

Rámy

Naše tmavé dubové rámy jsou kvalitním výrobkem s přirozenou strukturou, která zachovává pravost dřeva. Na výrobu nových rámů používáme části, které zůstaly z výroby dalších rámů, čímž se minimalizuje množství odpadu a zároveň se zachovává kvalita. Rámy se dodávají s akrylovým sklem, lehkým a odolným materiálem, který hodně vydrží.

Tmavé dubové rámy na nástěnné umění

Prohlédněte si tmavé dubové rámy v Desenio! Nabízíme kvalitní dubové rámy v mnoha různých velikostech. 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70 a 70x100 cm. Rámy jsou mořené, aby jejich povrchová úprava byla co nejstylovější a nejpřirozenější. Výrobek je označen certifikátem FSC, což znamená, že materiál pochází z zodpovědného lesního hospodářství, které bere ohled na lidi a životní prostředí. Sklo je vyrobeno z průhledného plexiskla, díky kterému jsou rámy odolné vůči rozbití a zároveň lehké.

Zkombinujte naše dubové rámy s plakáty z naší široké nabídky pro elegantní výsledek. Dřevěné rámy zachovají přirozený dojem a zároveň dodají interiéru unikátní vzhled bez ohledu na to, který plakát si vyberete. Chcete-li umění dokonale vylepšit, přidejte paspartu, kterou dodáte plakátům strukturu a vznikne krásný výsledek.