Skip to main content.

Rámy ze světlého dřeva

Rámy

Věnujte své koláži trochu lásky s těmito krásnými rámečky! Naše vysoce kvalitní rámečky ze světlého dřeva se vzadu snadno otevírají a umožňují tak snadné vložení plakátů.

Lehké dřevěné rámy pro nástěnné umění

Vyzdobte stěny těmito světlými dřevěnými rámy a dosáhnete skandinávského designu! Tyto rámečky nabízíme ve velikostech 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70 a 70 x 100. Rámečky jsou vyrobeny z tvrdého javorového dřeva a mají úzký a klasický profil. Výplň rámu je vyrobená z plexiskla, díky čemuž jsou rámy lehké a odolné proti poškrábání. Rámeček ze světlého dřeva je elegantní volbou pro zarámování plakátů nebo fotografií a vypadá stylově v jakémkoliv interiéru. Nápady, jak sladit světlé dřevěné rámy s různými designy a rámečky v jiných barvách, si přečtěte zde.

Rámeček ze světlého dřeva je klasickou a nadčasovou volbou, která sluší každému domovu, bez ohledu na výzdobu nebo styl. Jsou k dostání v různých velikostech a můžete si tedy vybrat rámečky odpovídající Vašim představám a potřebám. Malé rámečky doplní Vaše fotografie a jiná malá umělecká díla. Chcete, aby byl váš design středem pozornosti? Doplníte-li svůj plakát paspartou, můžete zvolit větší rámeček. Použijte bílou nebo černou paspartu v závislosti na vybraném motivu - světle dřevěný rám ladí se všemi barvami.

Nejlepší rada! Lehké dřevěné rámy vypadají skvěle v kombinaci s černými a bílými dřevěnými rámy. Zkombinujte různé druhy rámečků a vytvořte módní, ale útulný dojem. Pomocí plakátů a rámečků od Desenio snadno vytvoříte svou stylovou a osobitou nástěnnou koláž!