Skip to main content.

Zarámovaný obraz na plátně

Obrazy na plátně

Obrazy na plátně, díky kterým bude interiér vypadat moderněji a luxusněji! Dodejte stěnám šmrnc s našimi kvalitními zarámovanými plátny v dubovém, černém nebo bílém rámu. Vyberte si svůj oblíbený design!
 

Moderní zarámovaný obraz na plátně

Ozdobte stěny našimi prvotřídními Zarámované obrazy na plátně, které dodají interiéru elegantní nádech. Naše obrazy na plátně jsou označeny certifikátem FSC, což znamená, že materiál pochází z zodpovědného lesního hospodářství, které bere ohled na lidi a životní prostředí. Všechny obrazy na plátně dodáváme ve velikostech 50x50 a 50x70 a nabízíme k nim ladící rámy v dubovém provedení nebo v černém či bílém lakovaném borovém provedení. Dodejte stěnám šmrnc tím, že je ozdobíte jedním nebo více plátny.

Plátno na zeď je klasika, díky které bude interiér vypadat více trendy a stylově. Nechte se inspirovat a vyzdobte obývací pokoj, ložnici, chodbu nebo dětský pokoj našimi kvalitními ilustracemi s grafickými, abstraktními a barevnými útvary a odstíny. Obrazy na plátně jsou moderním, trendy způsobem dekorace, díky kterému stěny získají elegantní, luxusní nádech.

Zkombinujte umělecké kousky tak, aby ladily s vaším stylem, prozkoumejte naše obrazy na plátně a najděte dokonalý vzhled pro svůj domov!