Skip to main content.

Dřevěné rámečky

Rámy

Naše dřevěné rámy jsou kvalitně zpracované, k dispozici v různých stylových barvách a zachovávají si svůj přirozený vzhled. Vyberte z našeho výběru dubových rámů, dřevěných rámů v černém, bílém nebo hnědém zpracování, nebo rámů ze světlého dřeva, všechny jsou elegantním s úzkým profilem. Všechny naše dřevěné rámy jsou opatřeny akrylovým sklem, lehkým a odolným materiálem, který vám vydrží dlouho. Otevírají se jednoduše zezadu a mohou být zavěšeny jak na výšku, tak na šířku.

Dřevěné rámečky

Na stránkách Desenio najdete kvalitní dřevěné rámy. Nabízíme širokou škálu dřevěných rámů v různých barvách a velikostech, které se hodí jak na malé obrázky, tak větší tisky. Naše dřevěné rámy jsou vyrobeny z dřeva liliovníku tulipánokvětého a všechny jsou opatřeny akrylovým sklem - lehkým a odolným materiálem, díky kterému vaše tisky vydrží dlouhou dobu neporušené.

Naše stylové dřevěné rámy si snadno pověsíte na zeď, otevírají se zezadu a jsou k nim přiloženy závěsné prvky, kterými si je pověsíte jak na výšku, tak na šířku. Naše dřevěné rámy se skvěle doplňují, a tak si vedle sebe můžete pověsit různé druhy nebo zvolit jednu barvu, kterou docílíte elegantního dojmu.

Všechny naše dřevěné rámy jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jejich povrchy jsou následně různě upraveny. Ať už máte rádi tmavé dřevěné rámy, nebo dáváte přednost dřevěným rámům ve světlejších tónech, u nás si vybere každý. Pro vytvoření prostorovosti zvolte rámy s různými barvami. Pokud si naopak chcete zachovat klasický a jednotný styl, zvolte rámy v jednom z vašich oblíbených odstínů.