Skip to main content.

Dubové rámy

Rámy

Naše vysoce kvalitní rámy z nelakovaného dubu se vzadu otevírají a umožňují tak snadné vložení plakátů. Mají elegantní, úzký profil, který těsně přiléhá ke stěně. Zkombinujte ve své nástěnné koláži dubové rámečky s našimi závěsy a kolíčky Moebe.

Dubové rámy

Naše stylové dřevěné rámy jsou dostupné v osmi velikostech, které odpovídají rozměrům našich plakátů: 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70 a 70 x 100 cm. Nabízíme také stylové rámečky od Moebe ve formátu A5, A4 a A3, jejichž použitím docílíte kolem svých plakátů moderního, průsvitného efektu. Rámy jsou vyrobené z masivního dřeva a mají úzký a klasický profil. Výplň rámu je z plexiskla, díky čemuž jsou rámy lehké a odolné proti poškrábání.

Dubové rámy se hodí ke všem našim plakátům, obzvláště plakáty s přírodními motivy vypadají v dubovém rámečku neobyčejně a dodávají interiéru přírodní vzhled. Dřevěný rám je také krásným doplňkem dřevěných a přírodních prvků výzdoby. Dřevo propůjčuje místnosti větší teplo a osobitost – ozdobte svou stěnu stylovým dřevěným rámečkem z Desenio v kombinaci s jedním z našich plakátů.

Kliknutím sem získáte inspiraci pro výzdobu svého interiéru a tipy pro vytvoření úžasné nástěnné koláže z kombinace různých plakátů a rámečků, které ladí s ostatními prvky interiérové výzdoby. Zkombinujte naše dubové rámečky s rámečky jiných barev, jako je černá, bílá nebo dokonce zlatá. Kromě dřevěných rámečků nabízíme také závěsy, poličky a stylové dřevěné spony, které zvýrazní plakát něčím jiným, než klasickým rámečkem.