DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
New York
Kontrasty, sny a osobitost jsou třemi prvky, které popisují naši kolekci New York. Motivy jsou exklusivně zachyceny tvůrčím týmem Desenio a jsou součástí konceptu Studio Cosmopolitan, což je série uměleckých fotografií, která oslavuje občana světa.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Fotografie z New Yorku

New York podle nás charakterizují tři prvky: kontrasty, sny a osobitosti. Tyto elementy dělají z tohoto města nedílnou součást kolekce Studio Cosmopolitan. Těchto 24 motivů v kolekci zachycuje město plné kontrastů a života. Majestátní budovy jako Chrysler building a Flatiron building, společně s panorámou města a typickými taxíky vytvářejí vzrušující celek, který odráží pulzující atmosféru města.

New York není pouze mekkou designu, módy a popové kultury - toto město se také vyznačuje tyčícími mrakodrapy, osvětlenými billboardy a rušnými ulicemi. Tato metropole patří všem a nezáleží na tom, jestli z New Yorku pocházíte, pouze o návštěvě velkoměsta sníte nebo ho jen jednoduše milujete. Ukažte, jak toto město milujete, a pořiďte si obraz s motivem New Yorku - klikněte zde a nechte se inspirovat při kombinování motivů na vaši obrazovou stěnu. Buď si můžete vytvořit jednotnou černobílou obrazovou stěnu s motivy New Yorku, nebo do ní zakomponujte motivy s jemnými barevnými tóny.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice