Skip to main content.

Podnosy

Home

Desenio nabízí výběr elegantních podnosů různých velikostí, kulatého a čtvercového tvaru. Naše podnosy vyrábíme z březové dýhy s certifikací FSC® v jihovýchodním Švédsku, Nybro. K dostání v různých designech a stylech navržených naším designérským studiem Desenio Design Studio. Najděte nyní naše oblíbené potisky na našich podnosech nebo objevte nové designy, které si zamilujete. Najdete tu podnos pro každou příležitost, ať už servírujete nápoje na večírek nebo servírujete víkendovou snídani v posteli.

Dekorativní podnosy

Výroba

Naše podnosy vyrábíme v Nybro, malém městě na jihovýchodě Švédska. Vyrábíme je z dýhy s certifikací FSC®; každý podnos obsahuje pět až osm vrstev dýhy v závislosti na velikosti. Povrch je potištěn vysoce kvalitní tiskárnou a je chráněný laminovaným melaminovým povrchem, díky němuž je tepelně odolný až do 130 stupňů Celsia. Podnosy jsou k dostání v různých stylech, které vytvořilo naše designérské studio Desenio Design Studio a další slavní umělci. Na našich podnosech najdete umění, které se vám líbí!

Certifikace FSC®

Všechny suroviny pocházejí z Evropy z materiálů certifikovaných FSC®. Forest Stewardship Council® je mezinárodní členská organizace, která usiluje o zodpovědné lesní hospodářství s ohledem na životní prostředí i lidi.