Skip to main content.

Závěs

Příslušenství

Buďte kreativní a vystavte své plakáty pomocí našich závěsů. Závěsy k plakátům jsou moderními a stylovými pomocníky pro zavěšení nástěnných obrazů a vypadají nádherně v každé nástěnné koláži. Zde přinášíme celou řadu různých závěsů.

Závěsy

Jaký plakát by vypadal nejlépe ve Vašem domě? Závěsy k plakátům jsou stylovým a moderním způsobem zavěšení plakátů a obrázků. Vnášejí do Vašeho domova krásný, skandinávský vzhled. Naše závěsy jsou k dostání v několika různých délkách a jsou vhodné pro celý sortiment různě velkých plakátů. Sortiment závěsů na plakáty od Desenia je k dostání ve třech barvách. Jednou je neošetřený masivní dub, další jsou vyrobené z borovicového dřeva a jsou k dispozici v černé a bílé barvě. Představují inteligentní řešení používající magnety na obou stranách, které udržují plakát na svém místě a nepoškozují papír ani motiv.

Všechny závěsy Desenio jsou dodávány jako kompletní sada umožňující rychlé sestavení závěsů a vytvoření nástěnné koláže. Všechny závěsy na plakáty jsou dodávány s mosaznými očky a šňůrkou k zavěšení z umělé kůže. Barva umělé kůže závisí na barvě závěsu. U dubových závěsů je barva šňůrky béžová, u bílých závěsů bílá a u černých černá. 

Kromě naší vlastní řady závěsů v dubu nebo v černé či bílé barvě prodáváme také závěsy Moebe. Mají úzkou konstrukci, která se dokonale hodí k minimalistickému, skandinávskému stylu výzdoby. Naše závěsy Moebe jsou k dostání ve dvou různých barvách – černé a bílé – a jsou vyrobeny z kovu.