Skip to main content.

New York

Plakáty

Kontrasty, sny a osobitost jsou třemi prvky, které popisují naši kolekci New York. Motivy jsou exklusivně zachyceny tvůrčím týmem Desenio a jsou součástí konceptu Studio Cosmopolitan, což je série uměleckých fotografií, která oslavuje občana světa.

Fotografie z New Yorku

New York podle nás charakterizují tři prvky: kontrasty, sny a osobitosti. Tyto elementy dělají z tohoto města nedílnou součást kolekce Studio Cosmopolitan. Těchto 24 motivů v kolekci zachycuje město plné kontrastů a života. Majestátní budovy jako Chrysler building a Flatiron building, společně s panorámou města a typickými taxíky vytvářejí vzrušující celek, který odráží pulzující atmosféru města.

New York není pouze mekkou designu, módy a popové kultury - toto město se také vyznačuje tyčícími mrakodrapy, osvětlenými billboardy a rušnými ulicemi. Tato metropole patří všem a nezáleží na tom, jestli z New Yorku pocházíte, pouze o návštěvě velkoměsta sníte nebo ho jen jednoduše milujete. Ukažte, jak toto město milujete, a pořiďte si obraz s motivem New Yorku - klikněte zde a nechte se inspirovat při kombinování motivů na vaši obrazovou stěnu. Buď si můžete vytvořit jednotnou černobílou obrazovou stěnu s motivy New Yorku, nebo do ní zakomponujte motivy s jemnými barevnými tóny.