Skip to main content.

Pasparty

Příslušenství

Olemujte své obrázky paspartou, která umožní motivu krásně vyniknout. Nabízíme kvalitní pasparty v bílé a černé barvě. Naučte se správně určovat velikost s pomocí našeho průvodce velikostmi, který je uveden pod popisem produktu.

Pasparty pro umělecké plakáty

Pasparty do rámečků. Nabízíme vysoce kvalitní pasparty, které neobsahují kyseliny a jsou dostupné v různých barvách a velikostech. Nabízíme pasparty v černé a bílé barvě. Pasparty jsou celobarevné na přední i zadní straně a též ve svém středu. Bílé jsou čistě bílé a obě barvy jsou k dostání pro rámy o velikosti 21x30cm, 30x40cm, 50x70cm and 70x100cm. Krásný doplněk pro zvýraznění motivu.

Pasparty elegantně olemují a zvýrazní motiv. Paspartu můžete použít buď pro sladění motivu s rámečkem, anebo naopak pro vytvoření kontrastu. Klasická bílá pasparta zvýrazní Vaše obrazy a dodá výjimečný vzhled dokonce i jednoduchým motivům. Máte barevný plakát, u něhož byste rádi zvýraznili barvy? Doplňte jej černou paspartou! Dopřejte svým plakátům nebo fotografiím působivý kontrast světlého motivu s tmavou paspartou, který dodá Vaší nástěnné výzdobě jiskru.

Podložením svého plakátu paspartou jej také chráníte před stárnutím. Všechny naše pasparty jsou bez kyselin a chrání plakát nebo fotografii. Velikost pasparty volte dle rozměrů rámečku a plakátu, například pasparta 30x40 cm se vejde do rámečku se stejnými rozměry, který je ideální pro naše plakáty 21x30 cm. V každém popisu výrobku naleznete doporučení, jaká velikost plakátu je vhodná k dané paspartě. Prohlédněte si naši kategorii Inspirace s galerií stylových nástěnných koláží a získejte tipy pro použití paspart nebo jiného elegantního příslušenství ke svým plakátům!