Skip to main content.

Plánovací plakáty

Plakáty

Naše plánovací plakáty jsou ideální, pokud si chcete naplánovat život bez zádrhelů! Jednoduše vložte jeden z našich plánovacích plakátů do rámu a rozplánujte si čas fixkou na bílé tabule, která se dá následně jednoduše smazat jemným navlhčeným ubrouskem. Naše týdenní a měsíční plánovací plakáty vám usnadní každodenní život!

 

Kreativní plánovací kalendáře

Pomocí plánovacích plakátů budete mít o svém životě přehled! Popisovačem si uděláte poznámky na plexisklový povrh a ty pak jednoduše odstraníte jemným navhlčeným ubrouskem, abyste si mohli napsat poznámky nové. Ať už jde o týdenní rozvrh, plánování jídla, anebo přehled toho, co je třeba udělat, jsou naše plánovací plakáty ideálním doplňkem do vašeho domova!

Plánovací plakáty, rámy a popisovače prodáváme odděleně tak, abyste si mohli sami sestavit plánovací plakát, jakou potřebujete. Anebo případně vytvořit plánovací komplet jako dárek pro kamarády, kteří potřebují lepší organizaci! S plánovacími plakáty zjistíte, jak je organizace jednoduchá a navíc, že může být i kreativní. Váš rodinný plán vám děti mohou ozdobit svými malůvkami nebo jej naopak můžete ponechat čistý v minimalistickém stylu.