Skip to main content.

Polička

Příslušenství

Díky poličce vytvoříte flexibilní nástěnnou koláž. Pro změnu vzhledu Vaší výzdoby stačí změnit uspořádání obrázků. Kombinací obrázků s některými z Vašich oblíbených knih nebo časopisů dosáhnete velmi stylového vzhledu. Zkombinujte vybrané plakáty z Desenio s oblíbenými knihami nebo časopisy a vytvořte na poličce svou osobitou výzdobu.

Moderní poličky

Své nástěnné umění snadno vystavíte pomocí naší poličky, která umožňuje rychlou změnu interiérové výzdoby. Poličky mají tu výhodu, že minimalizují počet děr vrtaných do zdi, a usnadňují Vám tak obměnu Vaší výzdoby. Naše dřevěné obrazové lišty nabízíme v černé a bílé barvě a v provedení dub. Jsou 70 cm dlouhé a 9,5 cm hluboké. Potřebujete-li delší poličku, jednoduše jich vedle sebe umístěte více. Upevněte poličku a ihned můžete svůj interiér vyzdobit svými oblíbenými plakáty. Popusťte uzdu své fantazie a umístěte na poličku vedle plakátů i své oblíbené fotografie, knihy nebo časopisy, dosáhnete tak osobitého vzhledu Vašeho interiéru. Poličku umístěte do předsíně, nad postel nebo do obývacího pokoje a vneste do svého domova útulnou a stylovou atmosféru.

Buďte styloví a umístěte po celé stěně několik poliček nad sebou. Na poličkách pak zkombinujte své plakáty, knihy a fotografie v různých velikostech a stylech. Pro působivý efekt zkombinujte různá příslušenství a nástěnné obrazy v různých velikostech a v různé výšce. Pro vytvoření efektního kontrastu použijte poličky v různých barvách, pro dosažení harmonie naopak zvolte poličky v jedné barvě.

Na poličku nemusíte vystavit jen plakáty, ale můžete ji stylově obsadit třeba oblíbenými kuchařkami, kořením nebo krásnými talíři. Polička je také oblíbenou variantou knihovny v dětském pokoji. Zakupte jednu nebo více poliček a vneste do svého domova svůj styl, ať už použijete plakáty, knihy nebo jiné doplňky – anebo třeba od každého něco.