DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
25% z plakátů * – Nakupujte zde
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Dubové ráy
Naše vysoce kvalitní rámy z nelakovaného dubu se vzadu otevírají a umožňují tak snadné vložení plakátů. Mají elegantní, úzký profil, který těsně přiléhá ke stěně. Zkombinujte ve své nástěnné koláži dubové rámečky s našimi závěsy a kolíčky Moebe.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Dubové rámy

Naše stylové dřevěné rámy jsou dostupné v osmi velikostech, které odpovídají rozměrům našich plakátů: 13 x 18, 21 x 30, 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 61 x 91 a 70 x 100 cm. Nabízíme také stylové rámečky od Moebe ve formátu A5, A4 a A3, jejichž použitím docílíte kolem svých plakátů moderního, průsvitného efektu. Rámečky jsou vyrobeny ze dřeva a mají úzký, klasický profil. Rámy jsou opatřeny průhledným plexisklem, díky němuž jsou odolné a lehké.

Dubové rámy se hodí ke všem našim plakátům, obzvláště plakáty s přírodními motivy vypadají v dubovém rámečku neobyčejně a dodávají interiéru přírodní vzhled. Dřevěný rám je také krásným doplňkem dřevěných a přírodních prvků výzdoby. Dřevo propůjčuje místnosti větší teplo a osobitost – ozdobte svou stěnu stylovým dřevěným rámečkem z Desenio v kombinaci s jedním z našich plakátů.

Kliknutím sem získáte inspiraci pro výzdobu svého interiéru a tipy pro vytvoření úžasné nástěnné koláže z kombinace různých plakátů a rámečků, které ladí s ostatními prvky interiérové výzdoby. Zkombinujte naše dubové rámečky s rámečky jiných barev, jako je černá, bílá nebo dokonce zlatá. Kromě dřevěných rámečků nabízíme také závěsy, poličky a stylové dřevěné spony, které zvýrazní plakát něčím jiným, než klasickým rámečkem.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice