DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
We hope we can help make your day a little brighter. Our online shop is open as usual, however delivery times to some areas might be slightly longer than usual.
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Pokladna
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení
Polička
Díky poličce vytvoříte flexibilní nástěnnou koláž. Pro změnu vzhledu Vaší výzdoby stačí změnit uspořádání obrázků. Kombinací obrázků s některými z Vašich oblíbených knih nebo časopisů dosáhnete velmi stylového vzhledu. Zkombinujte vybrané plakáty z Desenio s oblíbenými knihami nebo časopisy a vytvořte na poličce svou osobitou výzdobu.
Filtr (0)
Vymazat filtr
 • Tisk na přání
  Bílá polička 70 cm
  349 Kč
 • Tisk na přání
  Dubová polička 70 cm
  349 Kč
 • Tisk na přání
  Černá polička 70 cm
  349 Kč

Moderní poličky

Své nástěnné umění snadno vystavíte pomocí naší poličky, která umožňuje rychlou změnu interiérové výzdoby. Poličky mají tu výhodu, že minimalizují počet děr vrtaných do zdi, a usnadňují Vám tak obměnu Vaší výzdoby. Naše dřevěné poličky (MDF) jsou k dostání v černé a bílé barvě i v provedení z dubu a mají 70 cm na délku a 9 cm na hloubku. Potřebujete-li delší poličku, jednoduše jich vedle sebe umístěte více. Upevněte poličku a ihned můžete svůj interiér vyzdobit svými oblíbenými plakáty. Popusťte uzdu své fantazie a umístěte na poličku vedle plakátů i své oblíbené fotografie, knihy nebo časopisy, dosáhnete tak osobitého vzhledu Vašeho interiéru. Poličku umístěte do předsíně, nad postel nebo do obývacího pokoje a vneste do svého domova útulnou a stylovou atmosféru.

Buďte styloví a umístěte po celé stěně několik poliček nad sebou. Na poličkách pak zkombinujte své plakáty, knihy a fotografie v různých velikostech a stylech. Pro působivý efekt zkombinujte různá příslušenství a nástěnné obrazy v různých velikostech a v různé výšce. Pro vytvoření efektního kontrastu použijte poličky v různých barvách, pro dosažení harmonie naopak zvolte poličky v jedné barvě.

Na poličku nemusíte vystavit jen plakáty, ale můžete ji stylově obsadit třeba oblíbenými kuchařkami, kořením nebo krásnými talíři. Polička je také oblíbenou variantou knihovny v dětském pokoji. Zakupte jednu nebo více poliček a vneste do svého domova svůj styl, ať už použijete plakáty, knihy nebo jiné doplňky – anebo třeba od každého něco.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
Zpět
Asia
Europe
North America
Oceania

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice

Unfortunately we are currently unable to deliver to this address. Please try another address and post code.

Back to checkout

Váš slevový kód byl zaregistrován

Slevový kód bude automaticky použit při platbě a platí do CET.
* Netýká se plakátů z kategorie „Handpicked“/„Tisky upravené na přání“ a rámů.

Pokračovat v nákupu