DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Washi tape
Zde naleznete washi pásky různých tvarů. Kombinací rámečků, spon a pásek dodáte svým nástěnným kolážím hravý vzhled. Použijte washi pásku pro snadné a stylové upevnění svých plakátů! Ideální do dětských pokojů a na nástěnku, anebo v případě, že se chcete vyhnout vrtání děr do zdí.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Washi páska

Washi páska je ozdobná páska s mnoha možnostmi praktického a snadného použití. Washi páska snadno přilne k téměř každému povrchu bez jeho poškození nebo bez poškození samotného předmětu, který upevňujete. Pokud jste pásku nalepili špatně, můžete ji snadno sundat a nalepit ji znovu – dbejte jen na to, aby byl povrch rovný.

Washi páska je dokonalým řešením pro zavěšení plakátů bez nutnosti vrtání děr do zdí. Washi páska krásně přilne k Vašemu plakátu a po odstranění nezanechává žádné stopy. Máme stylové washi pásky v různých barvách a s různými vzory, které můžete použít k dekoraci plakátů. Washi páska je ideálním doplňkem ložnic, dětských pokojů nebo kanceláří, a umožňuje Vám libovolnou obměnu výzdoby. Washi pásku můžete použít i pro ozdobení svých stěn nádhernými vzory či pro dodání osobitého vzhledu svým věcem, jako je počítač, držák tužek nebo police – Vaší představivosti se nekladou meze! Na Desenio naleznete washi pásky ve zlaté, černé a bílé barvě i různě vzorované pásky s proužky, šikmými pruhy apod. Zakupte ke svým plakátům a doplňkům naši washi pásku a nechte vyřádit svou kreativitu!

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice