DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Závěs
Buďte kreativní a vystavte své plakáty pomocí našich závěsů. Závěsy k plakátům jsou moderními a stylovými pomocníky pro zavěšení nástěnných obrazů a vypadají nádherně v každé nástěnné koláži. Zde přinášíme celou řadu různých závěsů.
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Závěsy

Jaký plakát by vypadal nejlépe ve Vašem domě? Závěsy k plakátům jsou stylovým a moderním způsobem zavěšení plakátů a obrázků. Vnášejí do Vašeho domova krásný, skandinávský vzhled. Naše závěsy jsou k dostání v několika různých délkách a jsou vhodné pro celý sortiment různě velkých plakátů. Desenio nabízí závěsy ve čtyřech variantách – dvě z nich jsou vyrobeny z nelakovaného dubu. Další dvě varianty jsou rovněž vyrobeny ze dřeva, ale jsou natřené černou nebo bílou barvou. Představují inteligentní řešení používající magnety na obou stranách, které udržují plakát na svém místě a nepoškozují papír ani motiv.

Naše oblíbené dubové závěsy jsou dostupné ve dvou různých variantách – liší se v konstrukci a ve způsobu zavěšení. Jedna z těchto variant používá stejné inteligentní řešení jako černé a bílé dřevěné závěsy a má minimalistický, skandinávský vzhled. Druhý náš dubový závěs je opatřen mosaznými detaily a je dodáván se stylovými mosaznými šrouby, s bavlněným provázkem a mosazným háčkem. Všechny závěsy Desenio jsou dodávány jako kompletní sada umožňující rychlé sestavení závěsů a vytvoření nástěnné koláže.

Kromě naší vlastní řady závěsů v dubu nebo v černé či bílé barvě prodáváme také závěsy Moebe. Mají úzkou konstrukci, která se dokonale hodí k minimalistickému, skandinávskému stylu výzdoby. Naše závěsy Moebe jsou k dostání ve dvou různých barvách – černé a bílé – a jsou vyrobeny z kovu.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice