Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Escape to a place where lost memories and untold stories live.

Celebrates the merging of past and present, tradition and innovation

"The ancient architecture and abundance of magnificent buildings made Marrakech the perfect setting to create this collection".
Desenio's Chief Design Officer Annica Wallin.

Studio Amara - krásné fotoumění z Marrákeše

Studio Amara svou starověkou architekturou, obloukovitými klenbami a pěknými pastely zachycuje dechberoucí krásy Marrákeše. Kolekce byla nafocena v Marrákeši týmem Desenio Design Studio a zachycuje okouzlující budovy, třpytící se bazény a mnoho dalšího.

Palmy ve větru zrcadlící v hladině bazénu nás jen povzbuzují k tomu, abychom se vydali na cesty. Tato kolekce zvýrazňuje kouzlo a tajemnost tohoto krásného místa. Stěny pokryté pastelovými mozaikami, obloukovité klenby, pozlacené kopule a ručně propracované detaily – do toho všeho jsme se zamilovali na první pohled. Toto tajné místo nás svou dlouhou historií a tradicemi uvádí do úžasu. V této kolekci, která je zaměřená na starověkou architekturu, se tým Desenio Design Studio snažil zachytit lidský odkaz Marrákeše.

Pokud jste i vy fascinováni marrákešskou tajemnou historií a máte slabost pro fotoumění, určitě si zde najdete nové oblíbené tisky. Vítejte do kolekce Studio Amara.