DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
|
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
DODÁNÍ DO 3-7 PRAC. DNŮ
NAD 999 KČ DOPRAVA ZDARMA.
PLAKÁTY
Rámy
Nástěnné galerie
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Celkem
Ponecháno pro poštovné zdarma
Pokladna
0 Výrobky
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Rámy 70x100cm
Tato kategorie obsahuje všechny naše velké rámy o velikosti 70 x 100 cm, které jsou dostupné v různých barvách a materiálech. Nabízíme rovněž pasparty, kterými elegantně olemujete své fotografie a plakáty a dodáte jim tak zvláštní eleganci!
Filtr
Vybrat kategorii
Filtr
Řazení

Velké rámy 70 x 100 cm

Do této kategorie jsme zařadili všechny naše rámečky o velikosti 70 x 100 cm, které jsou dostupné v různých materiálech, barvách a modelech. Tento klasický rámeček je k dostání v provedení ze dřeva (v černé a bílé barvě) a z hliníku (ve zlaté, stříbrné a měděné barvě). Naše rámečky jsou opatřeny plexisklem, které jim dodává vyšší odolnost a je stejně průhledné jako sklo. Hledáte něco zvláštního? Jako moderní alternativu k tradičním rámečkům nabízíme závěsy k plakátům. Naše 71cm závěsy jsou k dispozici v černé a bílé barvě a v provedení z dubu a zajišťují moderní vzhled. Zkombinujte rámečky různých typů a vytvořte tak moderní nástěnnou koláž! Tato kategorie zahrnujte také pasparty o velikosti 70 x 100 cm, které elegantně olemují Vaše plakáty a dodají jim stylový vzhled. Všechny naše velké rámečky 70 x 100 cm mají inteligentní design, který umožňuje jejich snadnou montáž a zavěšení.

×
Pokračovat v nákupu
Pokladna
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Doplňte si nástěnnou koláž

Přidat do nástěnné koláže

Nezobrazovat znovu
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Soubor musí být menší než 5 MB. Přípustné typy souborů: GIF, JPG, PNG


Dárkový poukaz

Nyní jste svůj poukaz aktivovali. Hodnota bude odečtena u pokladny.
Pokračovat v nákupu
Odebrat dárkový poukaz

Sledovat

Jeden nebo více výrobků, které jste vybrali, je momentálně vyprodáno a nelze je přidat do nákupního košíku. Následující výrobky jsou vyprodané.

Zadejte svou e-mailovou adresu a vyberte si výrobky, které chcete sledovat.

Sledovat vše
Pokračovat v nákupu
Pokladna

Vybrat místo

Vyhledejte konkrétní místo, buď zadáním adresy, nebo přetažením červeného kurzoru na mapě. Jakmile vyberete místo, potvrďte výběr kliknutím na tlačítko „Nastavit tyto souřadnice“ a pokračujte.

Nastavit tyto souřadnice