Skip to main content.

O našich produktech

Při výrobě našich plakátů dodržujeme vysoké standardy. Vážíme si řemeslného zpracování našich výrobků a společně s našimi dodavateli usilujeme o neustálé zvyšování kvality a též životnosti. Jsme též hrdí na to, že jsme certifikovanou společností FSC®, což znamená že stromy, které jsme použili na výrobu našich plakátů a rámů byli vytěžené udržitelným způsobem.

UMELECKÉ PLAKÁTY

About our prints

Náš papír

Všechny naše plakáty jsou tištěné na 200g/m2 nepotahovaném prémiovém papíru. Ten má matný povrch bez odlesků, který plakátům dodává na prémiovosti. Náš papír je také odolný proti stárnutí.Náš papír je vyroben ve Švédsku a papírny a též celulóza, kterou používají na výrobu našeho papíru, jsou mají certifikaci Forest Stewardship Council®. To garantuje, že stromy, které byly použity, byly vytěženy v souladu se všemi zákony a předpisy a též s přísnými kritérii FSC, týkajícími se společenské a environmentální udržitelnosti. Uvidíte, že všechny naše plakáty jsou označeny symbolem FSC Mix, který garantuje, že nejméně 70% dřeva, použitého na jejich výrobu je z lesů s certifikací FCS.

Tisk

Všechny naše plakáty jsou vytištěny ve Švédsku s výjimkou motivů ze série Handpicked. Používáme různé tiskárny tak, abychom dosáhli nejvyšší možné kvality každého designu, v závislosti na tom, zda jde o fotografii, grafiku nebo metalický tisk. Naše tiskárny používají různé tipy inkoustu, podle požadované technologie tisku. V každém případě je vždy vybíráme v souladu s platnými EU předpisy (kromě jiného REACH). Inkoust je 100% veganský.

Recyklace

Naše produkce zanechává jen minimum odpadu, protože ze zbylého papíru vyrábí naše tiskárny noviny. Také našim zákazníkům doporučujeme, aby naše plakáty používali znovu nebo je následně recyklovali. Náš papír se dá recyklovat až sedmkrát.

OBRAZY NA PLÁTNĚ

Naše obrazy na plátně jsou na zakázku vyráběné v Evropě a jsou dostupné v řadě rozličných rozměrů, konkrétně 30x40, 50x70, 70x100 a 100x140 cm. Samotné plátno je vyrobeno z kvalitní matné látky, která je tvořena ze 35% bavlny a 65% polyesteru ve tkaní 2x1. Tento materiál dosahuje oproti běžným plátnům výrazně vyšší kvality, což činí ideální základ pro naši technologii tisku giclée.

Díky nadstandardní tloušťce 3,2 cm, v porovnání se standardní tloušťkou 1,9 cm, poskytují naše plátna větší pevnost a odolnost. Volíte-li plátno bez rámu, bude vám dodáno natažené na borovicových lištách vyrobených ze 100% recyklovatelného masivního dřeva, což zaručuje bezkonkurenční trvanlivost. Preferujete-li obraz v rámu, můžete si vybrat dubový rám, jehož základ je vyroben z dřeva obeche s pravěkou ořechovou dýhou, nebo černý rám z natřeného borovicového dřeva. Můžete si být jisti, že vaše plátno dorazí kompletně sestavené a připravené k zavěšení.

About our canvas

RÁMY

About our frames

Nabízíme elegantní dřevěné a kovové rámy, které se hodí do všech typů interiérů. V nabídce máme vše od malých rámečků na fotografie až po velké rámy, které se hodí na zarámování ústředního kousku vaší stěny.

Naše rámy jsou vyráběné ručně šikovnými evropskými a asijskými řemeslníky s dlouholetými zkušenostmi. Naše dodavatelé rámů jsme vybírali pečlivě tak, aby pracovali v souladu s naším Kodexem společenské a environmentální odpovědnosti.

Všechny naše dřevěné a kovové rámy mají certifikaci FSC a jsou označeny symbolem FSC Mix, který garantuje, že alespoň 70% použitého dřeva pochází z lesů s certifikací FSC.

Rámy nabízíme v 8 různých velikostech: 13x18 cm, 21x30 cm, 30x40 cm, 40x50 cm, 50x50 cm, 50x70 cm, 70x100 and 100x150 cm. Všechny dodáváme s průhledným plexisklem, které je lehké a odolné proti poškrábání. Všechny rámy jsou otevíratelné ze zadní strany a vybavené klipy, které umožní jednoduché vložení plakátu bez nutnosti použít ostré kovové špendlíky. Malé rámečky do velikosti 30x40 dodáváme s drobnými kovovými špendlíky.

Dřevěné rámy

Naše dřevěné rámy jsou vyrobeny z masivního dřeva a jsou k dispozici v černé a bílé barvě, v odstínu tmavého a světlého dřeva. Dubové rámy jsou vyrobené z neošetřeného dubu. Rámy z tmavého dřeva a rámy bílé a černé jsou vyrobeny z masivního dřeva žlutého topolu, které je následně obarveno. Světlé dřevěné rámy vyrábíme z tvrdého javoru, ošetřeného průhledným nátěrem, který mu dodá přirozený vzhled. Větší dřevěné rámy ve velikostech 50x70, 70x100 a 100x150 cm dodáváme s předvrtanými otvory na zadní straně, které zajistí upevnění klipů.

Kovové rámy

Kovové rámy nabízíme v černé, zlaté, stříbrné nebo měděné barvě. Jsou vyrobeny z hliníku a mají tenký profil, který jim dodává elegantní vzhled. Zlaté, stříbrné a měděné mají vysoce lesklý povrch, černé rámy mají povrch matný.

Recyklace

Podporujeme naše zákazníky, aby naše rámy využívali opětovně nebo je recyklovali, pokud už se nedají použít. Naše dřevěné rámy - se zadní stranou z MDF desky - se dá recyklovat na dřevěné štěpky, které se využívají pro výrobu biopaliva, což je alternativa fosilních paliv. Naše kovové rámy se recyklací dají použít na výrobu dalších hliníkových produktů, která oproti výrobě nových produktů z aluminia spotřebuje o 95% méně energie. Plexisklo třídíme jako hořlavý odpad, který se dá využít k výrobě energie.

POLŠTÁŘE

Naše polštáře jsou ideální pro vytvoření měkkého a pohodlného prostředí. Dostupné ve velikostech 40x40, 50x50 a 60x60 cm, tyto potahy na polštáře lze zakoupit s nebo bez výplně. Jsou vyrobeny z umělého lnu, což je polyesterový materiál s texturou podobnou lně, tyto obaly zajistí odolnost a pohodlí. Praktický zip na spodní straně umožňuje snadnou výměnu potahů, kdykoliv potřebujete svěží vzhled. Aby byly vaše potahy na polštáře co nejlépe udržovány, jednoduše odstraňte malé skvrny vlhkým hadříkem. Pro hlubší čištění vyperte obaly studenou vodou v pračce nebo ručně.

About our cushion covers

PODNOSY

About our trays

Vyrobene z dýh z březového dřeva, tyto podnosy představují dokonalou symbiózu funkčnosti a elegantního skandinávského designu. O své podnosy se starajte buď ručním mytím, nebo pomocí jemného programu pro myčku nádobí. Je důležité zdůraznit, že časté mytí pomocí mycího prostředku pro myčky může způsobit viditelné opotřebení povrchů. Naše podnosy jsou certifikovány podle FSC® a s hrdostí je vyrábíme v Nybro na jihovýchodě Švédska z materiálů pocházejících z Evropy.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nabízíme širokou škálu příslušenství na dotvoření konečného vzhledu vašich plakátů - od paspart, přes produkty na zavěšení obrazů, jako jsou klipy, závěsy na plakáty, washi pásky, až po lišty na vystavení plakátů. Všechny naše pasparty, závěsy na plakáty a lišty mají certifikaci FSC® a jsou označené symbolem FSC Mix, který garantuje, že k jejich výrobě bylo použito nejméně 70% dřeva z lesů s certifikací FSC.

About our accessories

Pasparty

Naše pasparty vysoké kvality vám umožní orámovat a zvýraznit daný motiv a dodají mu exkluzivní vzhled. Jsou vyrobeny ve Švédsku a jsou přizpůsobené rámům o velikosti 23x30 cm, 30x40cm, 50x70cm a 70x100cm. Dodáváme je v černé nebo bílé barvě v jednolité barevnosti, přičemž černá pasparta má černé jádro a bílá bílé. Bílá pasparta má stejný odstín jako papír, na který tiskneme naše plakáty. Naše pasparty neobsahují kyseliny.

Závěsy na plakáty

Naše plakátové závěsy umožní stylově vystavit plakáty a znamenají výrazné oživení dekorace vašich stěn. Jsou k dostání v různých délkách a hodí se na všechny velikosti našich plakátů. K dispozici jsou ve třech barvách: neošetřený masivní dub, bíle nebo černě natřená borovice. Dodáváme je s mosaznými šrobouvacími háčky nebo se závěsnými pásky z umělé kůže v dubovém, bílém nebo černém provedení. Plakáty se do závěsů upevňují magnety na obou stranách.

Obrazové lišty

Obrazové lišty jsou jednoduché a stylové poličky pro vystavení vašich plakátů. Skvěle se hodí, pokud chcete výběr svých plakátů pravidelně obměňovat! K dostání jsou v černé a bílé barvě a také v provedení masivní dub. Jsou 70 cm dlouhé a 9,5 cm hluboké. Dodáváme je s šroubky, kterými je snadno připevníte na zeď. Pro vytvoření dlouhé lišty můžete jednotlivé lišty umístit na zeď vedle sebe.