Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Ztraceni v čase. Vše, co máme, je dnešní večer. Oslavujte život, oslavujte sami sebe.

Fotokolekce Studio Luxe nám dopřeje užít si luxusu, pocítit strach z neznámého a nebrat život moc vážně. Vytvořilo ji naše vlastní Design Studio, které do ní vložilo touhu po tolik chybějící zábavě! Oblékněte si třpytivé šaty, boty na vysokém podpatku a prožijte noci, které nebudete chtít, aby skončily. Oslavujte život, oslavujte sami sebe.

„Chtěli jsme vytvořit příběh, který nás zavede do světa optimismu a bezstarostné zábavy, do světa, kde vše, na čem záleží je současný okamžik a ve kterém jsou neomezené možnosti.“
Annica Wallin, kreativní ředitelka

Zářivá fotokolekce – Studio Luxe

Objevte svět plný dobrodružství, luxusu a oslav – objevte kolekci Studio Luxe! Tato fotokolekce, vytvořená Design Studiem od Desenio, oslavuje život a vzbuzuje touhu po lepších časech, které jsou před námi. Z těchto zářivých plakátů vytvoříte sestavu plnou života, díky které budete mít pocit, že váš domov je místem, kde můžete utéct z reality.

Stejně jako v bouřlivých 20. létech, jediné po čem toužíme, jsou dlouhé večery s přáteli, blyštivé šaty a dobrodružství. Díky plakátům z kolekce Studio Luxe budete moci snít o probdělých nocích. Vašim stěnám navíc dodají jiskru a barevnost. Prohlédněte si celou kolekci nyní a najděte v ní plakáty, které se vám budou líbit.