Skip to main content.

Dokonalý pár

Najděte si, co vám perfektně sedne! K plakátu se hodí parťák - zde jsme shromáždili plakáty do perfektních párů, které jsou dohromady ještě dvakrát lepší. Nasměrujte si domů svou oblíbenou kombinaci ještě dnes!

Inspirace pro vybavení interiéru

Rádi vyhledáváme ty nejlepší kombinace umění, které vytvářejí perfektní souznění mezi dvěma obrazovými motivy. Zde spojujeme dohromady dva různé plakáty, které patří mezi naše oblíbené! Hrajeme si s plakáty stejného tématu a velikostí, ale také s různými provedeními, formáty a velikostmi, které ovšem dohromady stvoří něco extra. Zde vám představujeme plakáty v párech jakožto inspiraci pro zařízení stěn u vás doma - možná se hodí černobílý fotografický obraz s textovým obrazem, nebo proč ne například dvě shodné vylisované rostliny?

Efektivní a levný způsob vylepšení interiéru vašeho domova je vyzdobení zdi plakáty a dekoracemi na stěny. Kombinujeme skandinávský design s moderním uměním, objevte svou oblíbenou kombinaci mezi našimi obrázky určenými pro inspiraci. U nás v Deseniu naleznete kvalitu za rozumné peníze - klepněte na obrázek a nakupujte!