Skip to main content.

Dětský pokoj

Obrazy na plátně

Vyzdobte dětský pokoj rozkošnými obrazy na plátně a vytvořte tak půvabné místo pro sebe i své nejmenší. Ilustrace a fotografie roztomilých zvířátek vytvoří svět, ve kterém se vaše dítě může cítit milovaně a v bezpečí. Sestavení koláže s nástěnným uměním je snadné, stačí si vybrat oblíbené obrazy na plátně a je hotovo!

Dětský pokoj

Nějen hlavní místnosti ve vašem domě potřebují pozornost, ale také dětský pokoj! S obrazy na plátně do dětského pokoje se postaráte o to, aby se vašemu miminku dostalo více tepla a mělo krásné uvítání do světa. Vyberte si své oblíbené kousky a budete mít vše, co potřebujete. 

Kombinace roztomilých ilustrací jehňátek, koťátek nebo slonů s obrazy na plátně s citáty plnými sladkých vzkazů vytvoří místnost, kde může vaše dítě růst a cítit se v klidu. Nabízíme široký sortiment nástěnného umění do dětského pojoje v mnoha různých barvách, od neutrální béžové a černé a bílé až po pastelově růžovou, zelenou a modrou společně s mnoha dalšími. Najdete zde obrazy na plátně s láskyplnými citáty a vzkazy, ideální pro ty nejmenší, které potřebují lásku! 

Nástěnné umění do dětského pokoje je báječným dárkem pro někoho, komu se právě rozrostla rodina. Oslavte nový život na tomto světě!